Zablokowane drzwi pasażera GOLF IV

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dominikk91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 01, 2012 19:44

Zablokowane drzwi pasażera GOLF IV

Post autor: dominikk91 » czw lis 22, 2012 00:26

Witam! Mam problem z zalokowanymi drzwiami pasażera w moim golfie 3D. Zamek w drzwiach nie reaguje na pilota, nie otwiera się także z kluczyka. Miał ktoś podobny przypadek i ma pomysł jak te drzwi otworzyć? Zdjąłem tylny boczek i tapicerke drzwi do połowy ponieważ przy zamkniętych drzwiach nie ściągne więcej nie uszkadzając tapicerki, ale dalej nie mam pomysłu jak je odblokować.
Ostatnio zmieniony ndz lis 25, 2012 12:00 przez dominikk91, łącznie zmieniany 1 raz.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Zablokowane drzwi pasażera

Post autor: wojtas46 » czw lis 22, 2012 07:17

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 7&start=14" onclick="window.open(this.href);return false;



dominikk91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 01, 2012 19:44

Zablokowane drzwi pasażera

Post autor: dominikk91 » czw lis 22, 2012 13:54

Drzwi otwarte! :D Jakby ktoś miał ten sam problem to trzebabyło przy do połowy zdjętej tapicerce jakimś cudem odkręcić i wyciągnąć szybę, a póżniej przy pomocy dużego śrubokrętu bądź przecinaka przez otwór w drzwiach od góry niestety uszkodzić zamek aż wkońcu odpuści :) Ciężkie do wykonania ale się da :)



bolo1209
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob gru 11, 2010 19:21

Zablokowane drzwi pasażera GOLF IV

Post autor: bolo1209 » czw gru 13, 2012 16:22

Ja mialem podobny przypadek. Umie zamek reagowal na kluczyk tzn centralny chodzil ale drzwi kierocy nieszo otworzyc ani z zewnatrz ani wewnatrz. Juz myslalem ze bez rozbierania od srodka tapicerki sie nie obejdzie az sprobowalem zrzucic linke otwierajaca z klampki zewnatrznej. Zrobilem to na ''chama" odciaglem klamke i cienkim srubokretem podwarzylem ta linke (nie bylo latwo bo zabespiecza ja wklad zamka) i popychalem do srodka az w koncu spadla ipo klopocie drzwi otworzylem od srodka. Nastepnie wykrecilem srube zabezpieczajaca wklad zamka, wyjalem go i zalozylem luzniejta linke i wszystko dziala jak w zegarku. Na moje szczescie obylo sie bez wylamania tapicerki i co za tym idzie dodatkowych kosztow!! Mam nadzieje ze komus to w przyszlosci pomoze. Bo ja sie wiele naczytalem i nic nie znalazlem na ten temat. Wszedzie pisano ze bez rozbierania tapicerki sie nie da, moze w moim przypadku to sie udalo ale mam nadzieje ze moze to komus pomoze. Pozdrawiam



exon1997
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 16, 2017 14:00

Zablokowane drzwi pasażera GOLF IV

Post autor: exon1997 » pt paź 20, 2017 11:08

Witam
Mam problem otóż wkładka mi się zepsuła i postanowiłem ją naprawić no i naprawiłem i gdy założyłem wkładkę to zaczął zamek szwankowac wymieniłem na nowy i dalej to samo a mianowicie gdy zamknę samochód zamkiem centralnym i otworzę to drzwi się nie da otworzyć są zatrzaśnięte, czy to może być wina błędu w komputerze czy coś innego?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości