Golf + Vento -problemów kilka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jola_and_Chris
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 32
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 12:29
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Golf + Vento -problemów kilka

Post autor: Jola_and_Chris » sob paź 15, 2011 10:11

Kupiłem Golfa III w wersji kombi. Chcę z niego zrobić coś wyjątkowego i wpadłem na pomysł przodu od Vento, deska od Vento oraz jeśli to możliwe zamiana panelu z pokrętlami do ogrzewania na panel od Climatronica. Klimy mieć nie będzie ale żeby sterować wszystkim elektronicznie (kumpel ma tak w Audi 100 C4 i ciekawy efekt)

Jako, że nie znalazłem nic na google i przez wyszukiwarkę prócz odpowiedz w stylu: hokej nie pasuje a zderzak i reszta nie wiem i odpowiedzi tego typu, dlatego pytam tutaj.

A jeśli ktoś chce krytykować tą zmianę to po prostu powiem tak: za całe polskie 100zł mogę mieć maskę, lampy, zderzak i grill od Vento a w moim Golfie te elementy są w stanie agonalnym... Wnętrze Vento, a dokładniej deska też mi się bardziej podoba :D jest nowocześniejsza itd.


sprzedam:
http://tablica.pl/oferta/wszystko-do-go ... ote&ref=nf

wszystko do Jetty A1 i Golfa Mk1

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Golf + Vento -problemów kilka

Post autor: Paweł Marek » śr paź 19, 2011 23:41

Jola_and_Chris, znajdziesz wszystko szukajką pod hasłami Vento-front, w skrócie napisze że tam wszystko pasuje przy przekładce. Hokej musi być od zderzaka Vento ale piszesz że masz w komplecie wszystko, tylko kolego nie zapomnij o najważniejszym że maska jest inna, w golfie dłuższa schodzi trochę na przód innych problemów niema ale to podraża sprawę jeśli musisz malować zakupioną używkę.
Z tym klimatronikiem nie pomogę, napisze tylko swoje zdanie że to kompletnie bez sensu bo co tam i chcesz czym sterować, przecież nie masz serwomechanizmów chyba że wszystko pod deską zmienisz. Ale jeśli już coś takiego robić to zakładaj termotronic od Vento - znacznie prościej a temperaturę będzie utrzymywał samodzielnie i potrzebuje niewielkich przeróbek i tylko jeden czujnik temperatury montowany koło radio zamiast zaślepki


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Jola_and_Chris
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 32
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 12:29
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Re: Golf + Vento -problemów kilka

Post autor: Jola_and_Chris » czw paź 20, 2011 11:02

Paweł Marek pisze:Jola_and_Chris, znajdziesz wszystko szukajką pod hasłami Vento-front, w skrócie napisze że tam wszystko pasuje przy przekładce. Hokej musi być od zderzaka Vento ale piszesz że masz w komplecie wszystko, tylko kolego nie zapomnij o najważniejszym że maska jest inna, w golfie dłuższa schodzi trochę na przód innych problemów niema ale to podraża sprawę jeśli musisz malować zakupioną używkę.
Z tym klimatronikiem nie pomogę, napisze tylko swoje zdanie że to kompletnie bez sensu bo co tam i chcesz czym sterować, przecież nie masz serwomechanizmów chyba że wszystko pod deską zmienisz. Ale jeśli już coś takiego robić to zakładaj termotronic od Vento - znacznie prościej a temperaturę będzie utrzymywał samodzielnie i potrzebuje niewielkich przeróbek i tylko jeden czujnik temperatury montowany koło radio zamiast zaślepki

Wielkie dzieki kolego!

Co do frontu Vento to mam komplet pod kolor, łącznie z maską :D

A jeśli chodzi o panel z Climatronica to po prostu lubię gadżety i podoba mi sie ta cała elektronika, ale skoro mówisz że to bebeszenie instalacji pod deską to pierdzielę. Już lepiej ten Thermotronic...

Dzięki za odpowiedź!


sprzedam:
http://tablica.pl/oferta/wszystko-do-go ... ote&ref=nf

wszystko do Jetty A1 i Golfa Mk1

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Golf + Vento -problemów kilka

Post autor: Paweł Marek » czw paź 20, 2011 14:29

też bedzie trochę bebeszenia ale w mniejszym zakresie i wszystko spasuje bez problemu jak wyjmiesz używkę w całości


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości