Pasujące fotele do Golfika

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Ziółekk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: pn maja 04, 2009 13:02

Pasujące fotele do Golfika

Post autor: Ziółekk » pt gru 17, 2010 23:19

Witam
Mam problem, mianowicie nie mogę dostać żadnych foteli kubełkowych lub pół kubełków w jakimś dobrym stanie, dedykowanych do Mk II... Zatem moje pytanie brzmi: z jakich innych samochodów w 100% będą pasowały fotele do dwójeczki bez przeróbek? Od razu uprzedzam, że przeszukałem forum, ale nie znalazłem w pełni satysfakcjonującej mnie odpowiedzi... Pzdr



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Pasujące fotele do Golfika

Post autor: bongo » pt gru 17, 2010 23:27

Ziolo90 pisze:Od razu uprzedzam, że przeszukałem forum, ale nie znalazłem w pełni satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
A ja zaraz poszukam i jak znajdę,dostaniesz bana na miesiąc i warna :bajer: Umowa stoi? :chytry:



Ziółekk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: pn maja 04, 2009 13:02

Pasujące fotele do Golfika

Post autor: Ziółekk » pt gru 17, 2010 23:58

bez nerwacji, potrafię czytać i szukać... tyle, że np. znalazłem 2 posty w dwóch różnych tematach i info w nich zawarte nie pokrywa się... więc chyba jasno sformułowałem zapytanie, że chodzi mi o 100% pewność... gdyby nie było takiej potrzeby, to nie zakładałbym nowego tematu, a forum jest od tego, żeby sobie pomagać, a nie straszyć warnami :? Przynajmniej tak mi się zawsze wydawało, ale mogę być w błędzie, jak widać... :otepienie:



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Pasujące fotele do Golfika

Post autor: bongo » sob gru 18, 2010 00:03

Ziolo90 pisze: a forum jest od tego, żeby sobie pomagać, a nie straszyć warnami
Takich ludzi którzy umieją szukać dziennie jest ze trzydziestu :bajer:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=23&t=99204" onclick="window.open(this.href);return false;
Tu masz temat,a co mojej roboty to poczytaj,bo pewnie nie czytałeś:
2. ZANIM NAPISZESZ NOWY TEMAT UŻYJ FUNKCJI >SZUKAJ<. Pisanie poruszanych już tematów będzie karane ostrzeżeniami bez podania powodu nawet. Nagminnie piszący o sprawach, które już były (i są w wyszukiwarce) będą banowani!
jesli znaleziony za pomocą szukajki temat jest zablokowany, proszę nie zakładać nowego tematu. ale napisać pw z zamieszczonym linkiem do moderatorów o odblokowanie konkretnego tematu"



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości