Lusterka Elektryczne

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

AKAS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24

Lusterka Elektryczne

Post autor: AKAS » pn gru 13, 2010 11:02

Witam,

Posiadam w swoim golfie 3 lustereko sterowane elektrycznie i od kierowcy wszystko jest wporzadku ale od strony pasażera samo lustro mi goni i teraz nie wiem czy trzeba wymienić całe lusterko czy można wymienić wkład ??? czy też można to samemu naprawić jakoś to docisnąć może ktos ma opis jak wyglada mechanizm lusterka , bo próbowałem samo lustro wcisnąc ale nie dałem rady tego zrobic a też nie chce uszkodzic ...
mam też drugie pytanie czy można i jak to zrobić zeby mieć ogrzewane lusterka w swoim golfie, mając regulacje elektryczna ? Będe wdzięczny za podpowiedzi. Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Lusterka Elektryczne

Post autor: Paweł Marek » pn gru 13, 2010 15:26

AKAS, nie używasz wyszukiwarki, oryginalne lusterka elektryczne maja zawsze grzanie, jesli nie działa pewnie spaliły sie maty grzewcze dokupujesz nowe lub całe wkłady z grzaniem i zakładasz opisy są na forum, a co do prawego lusterka musisz je odchylić maks w dół i do środka wówczas odepniesz szkoło z zatrzasków wyjmiesz i ocenisz co się tam zepsuło.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

AKAS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24

Lusterka Elektryczne

Post autor: AKAS » wt gru 14, 2010 00:09

oki jak tylko pogoda pozwoli tak zrobie i zobaczymy co sie tam stało, czytajac forum mam pewne pytanie czy ogrzewanie lusterek jest włączane z ogrzewaniem tylnej szyby ? czy jest inny włącznik ? jakiś osobny guzik czy coś ?



AKAS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24

Lusterka Elektryczne

Post autor: AKAS » pt gru 17, 2010 16:28

przeszukałem całe allegro za wkładem do lusterka elektrycznego ogrzewanego do golfa 3 i co sa same zamienniki nie ma żadnego orginału , czy ktoś używał już zamienników bo moje maty grzewcze w lusterku sie już przepaliły i nie grzeją, może ktoś ma adres sklepu gdzie można kupic orginał bedę wdzięczny :)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Lusterka Elektryczne

Post autor: Paweł Marek » pt gru 17, 2010 20:31

AKAS, kolego oryginały to kupisz w ASO.
A przeciętny kierowca kupuje sobbie coś takiego http://allegro.pl/vw-golf-iii-vento-wkl ... 51107.html" onclick="window.open(this.href);return false; lub samą matę jest to w każdym sklepie dostępne nie wiem co i jak szukałeś. http://allegro.pl/listing.php/search?st ... category=0" onclick="window.open(this.href);return false;


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

AKAS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24

Lusterka Elektryczne

Post autor: AKAS » pt gru 17, 2010 21:11

wielkie dzieki za linki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości