Woda w aucie :(

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
romanziom
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 22:56
Lokalizacja: Łódź

Woda w aucie :(

Post autor: romanziom » pn lis 08, 2010 17:25

Witam pilnie proszę o pomoc . Sprawa wygląda następująco . Dziś rano schodzę do auta wsiadam do środka a tam woda po stronie kierowcy i pasażera od strony kierowcy . Wody jest tyle jak byśmy ją wiadrami wlewali :( . :shock: podłoga nigdzie nie przecieka bo w wakacje była impregnowana bez żadnych dziur uszczelką niema prawa lecieć bo nie naleciało by tyle wody przez noc . Nagrzewnica nowa . Pomocy co jest przyczyną wody w środku mojego golfa :? :? :? :? :? Morze ktoś miał podobny problem ?


Obrazek

IT'S TIME TO PIMPM SOME AUTO ! ! !

Awatar użytkownika
Jozak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: wt mar 21, 2006 13:45
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Woda w aucie :(

Post autor: Jozak » śr lis 17, 2010 16:36

Zajrzyj też pod maskę czy nie masz zapchanych odpływów w błotnikach. Ja kiedyś też miałem zalanego Golfa i po prostu liści się tak napchało i woda zamiast spływa pod auto to leciała do samochodu.
Jak nie pomoże to jeszcze zerknij czy tapicerka drzwi nie jest mokra na dole, bo jak folia w drzwiach się odklei to też może się la do środka. Ten przypadek przerabiałem dość niedawno.

PozdraVWiam



franekgolf3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 21, 2010 17:51

Woda w aucie :(

Post autor: franekgolf3 » ndz lis 21, 2010 19:09

ja radził bym tobie wziąść wyjąc fotele i dywany i wtedy wejsc do samochodu z lampa i niech ktos ci leje wode na samochod i zobaczysz gdzie leci ja mialem podobny problem w lanosie jak wczesniej mialem lanosa i u mnie byla pęknieta masa uszczelniajoca ktora łaczy sciane grodziowa z podłogo i tam leciało



mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Woda w aucie :(

Post autor: mate64 » ndz lis 21, 2010 19:17

romanziom, leci ci albo przez otwory technologiczne albo przez szyby drzwi bocznych, albo przez szyberdach... rozwiązań jest kilka.

Zapraszamy pod halę sportową w każdy czwartek o 19 na spota grupy VAG, obejrzymy podpowiemy co w twoim golfie nie tak że się moczy :hmm:


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości