Palący się fotel kierowcy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Karol_I
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 00:04
Lokalizacja: Olsztyn

Palący się fotel kierowcy

Post autor: Karol_I » pn gru 06, 2010 14:03

Witam.

Otóż mam taki problem z podgrzewaniem fotela kierowcy. Jakiś czas temu spaliło mi się oparcie, pojechałem do tapicera to wyciągnął mi mate grzejna oparcia i założył nową. Ale po tym zauważyłem, że siedzisko grzeje na maxa i sie nie wyłącza. dzisiaj z rana patrze na siedzisko a tam taka malutka dziurka wypalona......dzwonie do tapicera to on mi mowi ze to musi byc wina instalacji elektrycznej bo mata przepaliła się tak jakby zadużo prądu miała.

No cóż..... proszę was o poradę.....gdzie znajduje się czujnik temperatury od podgrzewanych foteli i jak mam sprawdzic czy to wina czujnika, czy prądu ?

zapomniałem dodać,że chodzi o golfa V 1.9TDI wersja comfortline
Pozdrawiam

Karol



Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Re: Palący się fotel kierowcy

Post autor: Mati44 » sob gru 11, 2010 00:30

Bardzo możliwe że problem tkwi w potencjometrze którym reguluje się siłę grzanie maty fotela ale jeszcze niech inni się wypowiedzą :)
PozdraVWiam



Karol_I
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 00:04
Lokalizacja: Olsztyn

Palący się fotel kierowcy

Post autor: Karol_I » wt gru 14, 2010 20:53

tylko jest problem jak ten potencjometr wyjąć..... gdyz mam klimatyzacje dwustrefową i ten potencjometr jest razem zespolony z gałkami od nawiewu, tzn z całością.... :blush:



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Palący się fotel kierowcy

Post autor: wojtas46 » wt gru 14, 2010 21:11

http://www.auto-conrad.pl/Forum/phpBB-3 ... f=14&t=234" onclick="window.open(this.href);return false;



Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Palący się fotel kierowcy

Post autor: Mati44 » wt gru 14, 2010 22:37

Można sprawdzić też jakie napięcie jest na zasilaniu maty fotela pasażera a jakie na fotelu kierowcy teoretycznie jeśli mata się pali to napięcie na zasilaniu maty fotela kierowcy przy takim samym ustawieniu mocy grzania będzie wyższe niż na fotelu pasażera.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości