Podniesienie lub usztywnienie zawieszenia

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

eks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 13:02

Podniesienie lub usztywnienie zawieszenia

Post autor: eks » śr gru 06, 2017 12:03

Witam, jako iż wczoraj zainwestować musiałem w chyba piątą miskę do mojego golfa 4 1.9 tdi, podjąłem decyzje ze musze coś z tym zrobić. Zastanawiam sie w jaki sposób podnieść zawieszenie. Widziałem że tył mozna podnieść takimi gumowymi podkladkami, ale nie wiem czy jest to coś warte... A co do przodu to nie wiem, od razu nowe amortyzatory i jakieś sztywniejsze sprężyny ? CZy jesteście w stanie mi coś podpowiedzieć ? Nie chcę już się męczyć z tymi miskami. Dziękuję z góry.



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Podniesienie lub usztywnienie zawieszenia

Post autor: muszkatobiasz » śr gru 06, 2017 22:48

same nowe sprężyny już dużo dają stare już są miękkie i niższe do tego nowe poduszki z łożyskami i będzie wysoko



piotrek233
Forum Master
Forum Master
Posty: 1175
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 19:09
Lokalizacja: Bielsko

Podniesienie lub usztywnienie zawieszenia

Post autor: piotrek233 » czw gru 07, 2017 11:54

Nie problem w wysokość zawieszenia tylko w kierowcy. Jeżdżę ponad 6 lat autem na gwincie, zglebionym. miski jeszcze nie urwałem. Po prostu przejazdy kolejowe, uskoki, na drodze przejeżdżam bardzo wolno na krawężniki nie wjeżdżam. Jeżeli kupujesz miski to oryginał bo zamienniki są papierowe.



Awatar użytkownika
Białek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 193
Rejestracja: wt mar 21, 2017 11:45

Podniesienie lub usztywnienie zawieszenia

Post autor: Białek » pt gru 08, 2017 00:24

Można jeszcze założyć blaszaną osłonę. Miałem takie w dwóch autach. 2-3 mm stali robią robotę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości