Problem z zaworami magnetycznymi ???!

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Wawaczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt maja 16, 2017 21:57

Problem z zaworami magnetycznymi ???!

Post autor: Wawaczek » wt sty 02, 2018 20:52

Panowie mam problem ,i zwracam sie do was o pomoc w moim 1.9 TD AAZ nie ma egr a mam takie dwa zawory
191906283AObrazek
i chodzi o to ze mam to w tej chwili odpiete bo silnik na zewnatrz itd. ale jak to podlaczyc zeby wszystko dobrze grało i czy sa potrzebne 2 czy 1,bo skoro nie ma egr to chyba 2 sa nie potrzebne jeden wystarczy do sterowanie WG ??? Dajcie znac co i jak jutro wracajac z garazu dodam foty jak to u mnie wygląda



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Problem z zaworami magnetycznymi ???!

Post autor: Borys » śr sty 03, 2018 01:10

podłacz tak jak na schematach które znajdziesz w google
https://www.google.pl/search?q=aaz+vacu ... zJ-cyKkpM:



Wawaczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt maja 16, 2017 21:57

Problem z zaworami magnetycznymi ???!

Post autor: Wawaczek » śr sty 03, 2018 15:10

Obrazek
tylko u mnie sprawa wygląda tak ze wężyk nr 10 jest podpięty do kolektora ssącego wytwarza ciśnienie i porusza boost pinem w pompie to już jeden wężyk idzie inaczej niżna schemacie to jeśli zrobię to tak ze wężyk nr 18 połączę takim trójnikiem (bo pamiętam ze jest tam coś takiego u mnie)z nr 16 i 17 a z numeru 22 bezpośrednio podepnę do WG to będzie to działać jak myślicie .Tylko nw co wtedy z tym co jest węzyk nr 21 czy zostawić puste bo nw wtedy który zawór otwiera żeby wg chodziło i wgl ,wydaje mi się ze nr 21 może być wolny bez podłączenia bo skoro od 18 z vacum idzie to jak podlącze tak jak pisze wyżej będzie git dajcie znać czy dobrze to obmyślałem. :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości