Brak mocy

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

felek00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 21, 2015 13:19

Brak mocy

Post autor: felek00 » czw wrz 07, 2017 21:41

Witam. Posiadam golfa 4 1.9 tdi 115km i od wczoraj spotkałem się tak jakby z brakiem mocy, tak jakby turbiny w ogóle w tym aucie nie było. W momencie gdy przyśpieszałem, coś jakby szarpło autem, no nie wiem jak to nazwać, jakby coś się odłączyło. Dodam, że do tamtej pory wszystko było w porządku, auto nie traciło mocy. Gdy to mi się zdarzyło, przy następnym uruchomieniu silnika wszystko wróciło do normy. Na drugi dzień ten sam problem. Proszę o pomoc jeśli ktoś spotkał się z tym samym problemem.
PS. Jeśli nie ten dział, to proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam.



adin17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw mar 02, 2017 11:10

Brak mocy

Post autor: adin17 » pt wrz 08, 2017 11:02

Posprawdzaj węże, filtr powietrza, intercooler. To na początek. Jak nic nie znajdziesz będziemy mysleć dalej - jakieś błedy wywala? Te szarpanie masz jak zmienisz bieg? (skrzynia-sprzęgło?)



felek00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 21, 2015 13:19

Re: Brak mocy

Post autor: felek00 » pt wrz 08, 2017 14:46

Błędów żadnych nie mam. Dzisiaj wieczorem posprawdzam wszystko i dam znać. A jeśli chodzi o te szarpania, to ja ich w ogóle nie mam, tylko 2 razy mi się tak zdarzyło w przeciągu dwóch dni, że przy przyśpieszaniu, właśnie tak jakby coś wyłączało turbo i brak mocy... Przy zmianie biegów jest wszystko okey.



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Brak mocy

Post autor: muszkatobiasz » pt wrz 08, 2017 21:11

szukaj tematów tdi notlauf lub zapieczone kierownice turbo



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości