Problem z modułem sterownikiem wentylatorów

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

arczi1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 24, 2012 15:11

Problem z modułem sterownikiem wentylatorów

Post autor: arczi1987 » ndz paź 08, 2017 17:24

Jak w temacie, mam problem tak mi się wydaje z sterownikiem wentylatorów, po odpaleniu autka załączają się dwa wentylatory od klimy i od chłodnicy, na kompie wyskakuje błąd że uszkodzony czujnik, dodam że i termostat i czujnik temperatury ten 3pinowy wymienione na nowe i dalej to samo z tąd moje podejrzenie uszkodzenia modułu wentylatorów. No i dalej pojawia się problem z znalezieniem takiego samego sterownika gdyż mój ma oznaczenie 1J0 919 506 L. a wszędzie gdzie szukałem są z oznaczeniami G, K, M, N, P a nie ma z oznaczeniem L (golf 1.6 z klimatronikiem 2000r) czy mogę zastosować inny ? Czy macie pomysł co może być uszkodzone ?



bioly05011
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2824
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 21:36
Lokalizacja: Rzepin

Problem z modułem sterownikiem wentylatorów

Post autor: bioly05011 » ndz paź 08, 2017 18:13

Kolego uszkodzony jest czujnik ale ten w króccu plastikowym z prawej strony głowicy delikatnie z tyłu cztero pinowy kolor zielony...z tym że w przypadku jego uszkodzenia wentylatory włączają i za chwilę wyłączają,dodam jeszcze byś płynął czymś w sterownik czasami w środku przekaźnik potrafi się skleić...


Sprzedam części do pomp wtryskowych,całe pompy 110afn,90 1z, 90 Z górnym przelewem,pompa renault 1.9dti tłok 11

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości