Oryginalny scyzoryk 2 przyciskowy do Golf IV.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Krzychu1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw cze 07, 2012 16:21

Oryginalny scyzoryk 2 przyciskowy do Golf IV.

Post autor: Krzychu1989 » czw sty 09, 2014 02:42

Witam
posiadam Golf'a IV z modułem komfortu który nie obsługuje pilota bo tez mam tylko dwa normalne kluczyki fabrycznie. Do pewnosci skontaktowalem sie oryginalnym serwisem VW i mi to po numerze VIN potwierdzili iz auto wyszło tak z fabryki. W związku z tym iz chce miec kluczyk/i typu scyzoryk to zakupiłem sobie oryginalny używany scyzoryk VW do GOLF/BORA czyli jest to 2 przyciskowy. Zdecydowałem se na dorobienie pilota a nie na wymiane modułu komfortu i teraz dochcodze do sedna sprawy:). Potrzebuje jakis uniwersalny pilot(obojetnie jakiej firmy) który ma taką samą płytke jak ta z oryginalnego scyzoryka. Przetrzepałem forum i tez sprobowałem poszukac na Google ale jakos nie umie znajsc uniwersalnego sterownika zamka centralnego typu scyzoryk DWUPRZYCISKOWEGO bo 3 przyciskowe sa :/. Po prostu planuje zakupic taki sterownik, go "zainstalowac" i po prostu wsadzic do oryginalnego scyzoryka i wszystko bedzie GIT:). PROSZE O POMOC JESLI KTOS WIE GDZIE MOZNA NABYC TAKIE CUDO ;). NAJLEPIEJ ZARAZ Z LINKIEM :).
P.S.
immo sobie przełożę a grot dorobie.
Pozdrawiam serdecznie i licze na pomoc :)
https://www.google.pl/search?q=scyzoryk ... B600%3B450


BYLO: VW Golf IV Hatchback 2002 1.9 TDI 101ps >>> 130ps CHIP :bajer:
JEST: VW Golf VII Variant 2018 1.6 TDI 115ps :satan:

Awatar użytkownika
Krzychu1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw cze 07, 2012 16:21

Re: Oryginalny scyzoryk 2 przyciskowy do Golf IV.

Post autor: Krzychu1989 » czw sty 09, 2014 13:14

Widze ze poruszyłem ciężki temat:). Przypuszczam ze jedyną opcją chyba bedzie wymienic moduł komfortu ale by tego dokonac to potrzebował bym już bardzo szczegółowe FAQ ze zdjęciami a tego pewnie nie znajde. Wtedy bym odczytał moduł i kupił odpowiedni lecz nie bede wydawał kasy na moduł jesli nie bede wiedział jak tego dokonac:/


BYLO: VW Golf IV Hatchback 2002 1.9 TDI 101ps >>> 130ps CHIP :bajer:
JEST: VW Golf VII Variant 2018 1.6 TDI 115ps :satan:

Aligator30
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 465
Rejestracja: śr lis 09, 2011 19:31
Lokalizacja: SPS

Oryginalny scyzoryk 2 przyciskowy do Golf IV.

Post autor: Aligator30 » czw sty 09, 2014 13:20

Krzychu1989, zacznij od odczytania jaki masz w samochodzie moduł komfortu zeby wiedzieć czy ten co masz obsługuje piloty



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Oryginalny scyzoryk 2 przyciskowy do Golf IV.

Post autor: Qto » czw sty 09, 2014 14:29

Krzychu1989 pisze:Przypuszczam ze jedyną opcją chyba bedzie wymienic moduł komfortu ale by tego dokonac to potrzebował bym już bardzo szczegółowe FAQ ze zdjęciami a tego pewnie nie znajde. Wtedy bym odczytał moduł i kupił odpowiedni lecz nie bede wydawał kasy na moduł jesli nie bede wiedział jak tego dokonac:/
a wyszukiwarki użyłeś ?? ...bo temat poruszany wiele razy



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości