tylko jeden poziom prędkości wycieraczek szyb

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
robertsobol1983
Forum Master
Forum Master
Posty: 1000
Rejestracja: wt lis 25, 2008 10:42
Lokalizacja: Milicz

tylko jeden poziom prędkości wycieraczek szyb

Post autor: robertsobol1983 » czw sie 15, 2013 08:27

Witam. Panowie pomoże mi ktoś co mogło się zepsuć, że moje wycieraczki szyb przednich działają tylko w jednej tej najwolniejszej prędkości. Działa tylko opcja ta czasowa że co chwilę machnie wycieraczką i druga ciągła ale w tej wolnej opcji, nie działają w szybszej prędkości. Za pomoc będę wdzięczny jak zawsze. Dodam że na vagu nie ma nigdzie błędów, chyba że w złym sterowniku szukałem

pozdrawiam


Ani Mazda, ani Merca gwiazda nie da Ci tyle, co VW JAZDA :)

NIE UDZIELAM PORAD I NIE ANALIZUJE LOGÓW NA PW

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5935
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

tylko jeden poziom prędkości wycieraczek szyb

Post autor: grg474 » czw sie 15, 2013 10:43

vag nie wykaże - to nie mk5
wina może być w manetce - jeśli nie masz manetki z MFA to ci mogę zwykłą wysłać bo walają mi się na strychu


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
robertsobol1983
Forum Master
Forum Master
Posty: 1000
Rejestracja: wt lis 25, 2008 10:42
Lokalizacja: Milicz

tylko jeden poziom prędkości wycieraczek szyb

Post autor: robertsobol1983 » czw sie 15, 2013 18:56

grg474 pisze:jeśli nie masz manetki z MFA to ci mogę zwykłą wysłać bo walają mi się na strychu
no dzięki ale mam z MFA. Dobrałem się do przekaznika 377 i go rozebrałem. W środku wszystkie ścieżki ok i inne na nich elementy wydają się ok nie napuchnięte i nie rozsadzone. Jedynie co zauważyłem to na jednym z dwóch uzwojeni gdzie są jakby takie styki (coś co pewnie pod wpływem odpowiedniego prądu się zwiera a tak jest zwarte i daje prąd na inny obwód) zakopcony jeden z tych styków i przeczyściłem papierkiem ściernym ale to nic nie dało.

Zacznę może od przekaznika bo przy nim mniej roboty i kupie jutro ten przekaznik jak nie bedzie drogi a jesli bedzie drogi to załatwie sobie inny na próbę by na darmo nie wymieniać

pozdro i dam znać co i jak


Ani Mazda, ani Merca gwiazda nie da Ci tyle, co VW JAZDA :)

NIE UDZIELAM PORAD I NIE ANALIZUJE LOGÓW NA PW

Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

tylko jeden poziom prędkości wycieraczek szyb

Post autor: ciachotdi » pt sie 16, 2013 07:06

kolega spsikaj wd 40 bez rozbierania i bądzie jak ręką odjoł tylko nie żałuj tego wd



Awatar użytkownika
robertsobol1983
Forum Master
Forum Master
Posty: 1000
Rejestracja: wt lis 25, 2008 10:42
Lokalizacja: Milicz

tylko jeden poziom prędkości wycieraczek szyb

Post autor: robertsobol1983 » pt sie 16, 2013 09:51

ciacho840 pisze:kolega spsikaj wd 40 bez rozbierania i bądzie jak ręką odjoł tylko nie żałuj tego wd
po tej operacji to jeszcze gorzej zaczęły chodzić. Teraz już nawet zatrzymują się w połowie nie dochodząc do końca i po ponownym zapłonie dopiero znów się uruchamiają. Teraz mam pewność że to przekaźnik. Po zakupie i instalacji powiem co i jak

pozdro


Ani Mazda, ani Merca gwiazda nie da Ci tyle, co VW JAZDA :)

NIE UDZIELAM PORAD I NIE ANALIZUJE LOGÓW NA PW

Awatar użytkownika
robertsobol1983
Forum Master
Forum Master
Posty: 1000
Rejestracja: wt lis 25, 2008 10:42
Lokalizacja: Milicz

tylko jeden poziom prędkości wycieraczek szyb

Post autor: robertsobol1983 » wt wrz 03, 2013 14:26

Panowie! Cud! Po tej operacji czyszczenia wd-40 i papierem ściernym przekaźnik zaczął działać ale następnego dnia (teraz dopiero piszę bo nie miałem czasu wcześniej tu zaglądnąć). Nie potrzebnie kupiłem przekaźnik na allegro (25zł) bo teraz mam dwa działające. pozdro i dzięki za wszystkie wskazówki


Ani Mazda, ani Merca gwiazda nie da Ci tyle, co VW JAZDA :)

NIE UDZIELAM PORAD I NIE ANALIZUJE LOGÓW NA PW

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości