TDi 1.9 90KM 00r. Centralny zamek w tylnej klapie bagażnika

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

aron20000
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: śr wrz 16, 2009 08:03
Lokalizacja: Białystok

TDi 1.9 90KM 00r. Centralny zamek w tylnej klapie bagażnika

Post autor: aron20000 » śr cze 27, 2012 11:52

Witam mam pytanie czy przekręcając kluczyk w tylnej klapie bagażnika powinien się uruchomić centralny zamek? Bo rozkręciłem dzisiaj wszystko i nie ma tam żadnych przewodów przy samym bębenku, który się obraca i przy mechanizmie. Wszystko działa tak jakby mechanicznie. Nawet jak zamkniemy od kierowcy to siłownik z tyłu tylko odchyla ramie, żeby podczas otwierania klamką w bagażniku, nie dało się nacisnąć na te ramie. Więc czy w Golfie IV fabrycznie centralny się nie włącza przy przekręcaniu kluczyka w tylnej pokrywie bagażnika? Do tej pory zawsze myślałem, że można uruchomić centralny kluczykiem z poziomu klapy bagażnika, tylko u mnie jest coś nie tak?

Jest natomiast wtyczka z 3 przewodami, która jest wpięta troche dalej (w samym zamku pokrywy bagażnika) blisko miejsca gdzie się zamek rygluje. Pewnie w samym zamku klapy są jakieś mikroprzełączniki. Do czego jest ta wtyczka co uruchamia, włącza, jakieś oświetlenie? Pozdrawiam



power3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: śr paź 19, 2011 19:34
Lokalizacja: staszów

TDi 1.9 90KM 00r. Centralny zamek w tylnej klapie bagażnika

Post autor: power3 » śr cze 27, 2012 20:13

ten typ chyba tak mam w swoim tdi z 99r mam to samo otworzyc zamki moge przekrecajac klucz w klapie ale zamknac juz nie.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5932
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

TDi 1.9 90KM 00r. Centralny zamek w tylnej klapie bagażnika

Post autor: grg474 » pn lip 02, 2012 20:03

zależy od typu - są 2 rodzaje - z mikrostykiem ruchu bębenka i bez


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości