Przycisk szyb elektrycznych - pasażer

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adam2270
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 19, 2011 21:44

Przycisk szyb elektrycznych - pasażer

Post autor: adam2270 » wt gru 27, 2011 11:14

Witam.

2001.
golf IV
polski salon
3-dzwiowy

Mam problem wysiadł mi przycisk podnoszenia szyb od strony pasażera. Objawy przed awarią brak. Nagle podczas wyjazdu otworzyłem szybę pasażera i już nie dała się zamknąć tylko opuszczała się. 60 km na trasie z otwartą do połowa szybą z padającym deszczem super :), dobrze że dałem sobie spokój bo ze złości próbując podnieść ją do góry wypadła z prowadzenia. Dobrze że nie połamałem żadnych mocowań. :rotfl:
Proszę o pomoc, gdyż nie moge znaleść takiego przycisku. Obrazek.

Kupiłem taki przycisk lecz okazało się że ma 5 pinów a u mnie potrzebny jest 6 pinów. Szukam na allegro.pl lecz nie moge nigdzie go znaleść.

Ponadto dzwoniłem do aso i okazało się że mój samochód nie ma w standardzie elektrycznych szyb :banghead: pewnie montowane były jako dodatkowa opcja w salonie. Zdziwiło mnie to że przyciski znajdują się na miejsu korb. a nie w oparciu drzwi czy obok klamek. Beznadziejne wyposażenie lecz na szczesnie wiem ze nie był bity i kombinowany jak te z zagranicy od staruszka co jezdzil do koscioła.

Proszę o pomoc !



Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

Przycisk szyb elektrycznych - pasażer

Post autor: Pablo Corrado » wt gru 27, 2011 13:36

Takie wyposażenie bylo montowane akcesoryjnie, poza salonami VW. Przyciski są podobne z wyglądu jak w MK3 lub w Passacie B4.
Takie były też w Oplach nieoryginalnie montowane ( ja widziałem w Astrze G).
Odpisz numer z tego przełącznika i szukaj po numerze.


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Przycisk szyb elektrycznych - pasażer

Post autor: Qto » wt gru 27, 2011 23:44

Pablo Corrado pisze:Takie wyposażenie bylo montowane akcesoryjnie, poza salonami VW
właśnie w ASO takie coś montowali (doposażali auta z korbami) - tam należy szukać takiego włącznika



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Przycisk szyb elektrycznych - pasażer

Post autor: Mavrick » czw gru 29, 2011 11:29

On wyglada zypelnie jak przycisk z mk3:/...rozbierz ten przycisk tam jest taka blaszka ktora czesto sniedzieje...oczysc ja oraz styki do ktorych dotyka i powinnno zadzialac:).



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości