Jak zamontować światła do jazdy dziennej

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
luki010
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 05, 2012 22:57
Lokalizacja: TBU

Re: Jak zamontować światła do jazdy dziennej

Post autor: luki010 » pn sty 07, 2013 10:07

Qto pisze:luki010, jest fotoporada...i uwzględnia wkręcenie ucha holowniczego...na wiosnę pewnie będę coś podobnego u siebie kombinował...tylko nie wiem jakie lampki wybrać
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=417058" onclick="window.open(this.href);return false;

Dzięki:) Szukałem i nie mogłem znajsc a nie chciałem zakładać Tematu bo napewno ktoś miał z tym styczność... Ja sie zastanawiam nad Tymi http://allegro.pl/swiatla-jazdy-dzienne ... 55881.html" onclick="window.open(this.href);return false;.

Kumpel ma założone z tej firmy tylko że paski używa już ok roku i ładnie świecą i oczywiście led SMD OSRAM nie jakieś dziadostwo a pieniądze są małe.



liteon0
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 403
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 00:44

Jak zamontować światła do jazdy dziennej

Post autor: liteon0 » śr cze 05, 2013 22:22

Mam pytanie dotyczące montażu świateł do jazdy dziennej. Czy mogę je zamontować nie w boczne kratki w zderzaku tylko w środkową? Widziałem ostatnio mk4 który miał tak zamontowane... Czy czasem odstęp między nimi nie będzie za mały? Czy to zbytnio nie ma znaczenia?


ALH + 205 + chip

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Jak zamontować światła do jazdy dziennej

Post autor: wesol » czw cze 06, 2013 06:26

odstep musi byc nie mniejszy jak zdaj sie 60 cm ale tez od krawedzi bocznje pojazdu nie moze byc wiecej jak 25 cm. Raczej odpada.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

flatron1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 421
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 17:42

Jak zamontować światła do jazdy dziennej

Post autor: flatron1984 » pt cze 07, 2013 19:36

Panowie a czy poza tym że światła do jazdy dziennej wydłużają życie żarówek mają jeszcze jakieś zalety? Spalanie chyba drastycznie nie spada.. No chyba że altek i aku mniej po :ass: dostają? Jest sens w ogóle je montować jak ktoś robi 15-17 tys rocznie? Bo o tym że kiepsko wyglądają (gdzie się nie spojrzeć to wszędzie mają zamontowane paski) nie wspomnę, ale to kwestia gustu


ALH -> seria 98,1KM/225Nm -> soft 122,2KM/290,5Nm -> 0,205 & korekta 142,5KM/319Nm

Awatar użytkownika
luki010
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 05, 2012 22:57
Lokalizacja: TBU

Re: Jak zamontować światła do jazdy dziennej

Post autor: luki010 » pt cze 07, 2013 21:41

flatron1984 pisze:Panowie a czy poza tym że światła do jazdy dziennej wydłużają życie żarówek mają jeszcze jakieś zalety? Spalanie chyba drastycznie nie spada.. No chyba że altek i aku mniej po :ass: dostają? Jest sens w ogóle je montować jak ktoś robi 15-17 tys rocznie? Bo o tym że kiepsko wyglądają (gdzie się nie spojrzeć to wszędzie mają zamontowane paski) nie wspomnę, ale to kwestia gustu

jeśli chodzi o wygode nie trzeba myśleć o światłach po prostu wsiadasz w auto i jedziesz. Jeśli chodzi o paski to nie do każdego pasują a okrągłe też są. Ja robie ok 12tyś rocznie i założyłem nie patrz na km :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości