Zamek drzwi

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sebekgolf
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2220
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 09:48
Lokalizacja: Goteborg/Oberschlesien
Auto: Volvo S60 T6 R-Design, MK4 GT TDI i inne takie

Zamek drzwi

Post autor: sebekgolf » czw paź 06, 2011 19:44

Witam, potrzebuję wymienić zamek drzwi kierowcy na nowy (chodzi o mechanizm, nie wkładkę). Szperając po allegro znalazłem wyglądający identycznie zamek z Passata i teraz mam pytanie, czy one będą działały identycznie, czy może różnią się ilością mikrostyków w środku lub czymś jeszcze ?

Ewentualnie czy warto zakupić zamiennik takiego zamka ( jak z trwałością ) ?


Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

Awatar użytkownika
RUMBA
Pussy Wagon
Pussy Wagon
Posty: 174
Rejestracja: pt sty 09, 2009 18:34
Lokalizacja: POLSKA
Kontakt:

Zamek drzwi

Post autor: RUMBA » czw paź 06, 2011 22:31

Z Passata B5 masz taki sam zamek. W ogóle praktycznie cała grupa VAG z tych roczników miała takie same zamki, m.in: leon, toledo, octavia, golf, passat, bora itd. itp. Te zamki niczym się nie różnią, możesz brać bez obaw. Moim zdaniem śmiało możesz kupić nowy zamiennik tego zamka, a być może nawet będzie to pewniejszy zakup, bo w używanych czasami lubią się powycierać plastikowe elementy, miałem taki przypadek ostatnio w octavii. A jaki masz problem z tym zamkiem, który chcesz wymieniać? Ostatnio naprawiałem u siebie w golfie to być może u Ciebie też uległo uszkodzeniu coś co idzie samemu naprawic bez dodatkowych kosztów.



Awatar użytkownika
sebekgolf
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2220
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 09:48
Lokalizacja: Goteborg/Oberschlesien
Auto: Volvo S60 T6 R-Design, MK4 GT TDI i inne takie

Zamek drzwi

Post autor: sebekgolf » pt paź 07, 2011 08:40

Ja wymieniam z tego powodu, że mój nie ma miejsca na wkładkę zamka. W takim razie chyba kupię nowy zamiennik. Dziękuję za odpowiedź :pub:


Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości