Regulacja lusterek

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Seba51a
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 21, 2006 13:34
Lokalizacja: Rybnik

Regulacja lusterek

Post autor: Seba51a » pt cze 24, 2011 10:00

Witam (temat zakładałem wczoraj, ale z jakiś przyczyn go nie mam - może sam go nie wysłałem, mam nadzieję , że się nie powtarzam).
Problem jaki zaobserwowałem ostatnio to przy regulacji (elektryka) położenia L lusterka reguluje jednocześnie R i L lusterko. Przy regulacji położenia R lusterka jest wszystko OK (czyli reguluje tylko R lusterko). Wspomnę, że przy położeniu gałki regulacji lusterek w miejscu neutralnym też jest OK. Proszę o informację co może być nie tak oraz instrukcje jak zabrać się do rozebrania tej części tapicerki tak bym nic nie połamał.
Dzięki



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Regulacja lusterek

Post autor: Qto » pt cze 24, 2011 10:06

Jest to normalne działanie lusterek w mk4 :bigok: Regulujesz prawe to ustawia się prawe...a jak regulujesz lewe to ustawiają się obydwa...



Awatar użytkownika
Seba51a
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 21, 2006 13:34
Lokalizacja: Rybnik

Re: Regulacja lusterek

Post autor: Seba51a » pt cze 24, 2011 10:41

Qto pisze:Jest to normalne działanie lusterek w mk4 :bigok: Regulujesz prawe to ustawia się prawe...a jak regulujesz lewe to ustawiają się obydwa...
Ja potrzebuję pomocy, a nie głupich odpowiedzi (z pełnym szacunkiem dla Twojej osoby), oceniam że żartujesz bo u mnie tak wcześniej nie było...choć sam już nie jestem pewny... :-(
Ostatnio zmieniony pt cze 24, 2011 10:48 przez Seba51a, łącznie zmieniany 1 raz.



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Regulacja lusterek

Post autor: poolak2006 » pt cze 24, 2011 10:42

u mnie też tak jest. wszystko ok masz :bigok:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Regulacja lusterek

Post autor: Qto » pt cze 24, 2011 10:51

Seba51a pisze:Ja potrzebuję pomocy, a nie głupich odpowiedzi
może i jest to głupie (jeżeli tak uważasz to pewnie tak jest)...ale skoro pytasz to odpowiadam - nie moja (chyba nie moja) wina że fachowcy z VW tak wymyślili, przepraszam Cię bardzo za ich głupie pomysły :kwiatek: Na przyszłość nie będę lepiej nic pisał :banghead: a Ty poczekaj na bardziej fachowe porady
poolak2006 pisze:u mnie też tak jest. wszystko ok masz :bigok:
to u Ciebie widocznie też coś jest nie tak..i nie pisz że jest ok, autor oczekuje pomocy a nie wyśmiewania się czy coś podobnego ;)



Awatar użytkownika
Seba51a
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 21, 2006 13:34
Lokalizacja: Rybnik

Re: Regulacja lusterek

Post autor: Seba51a » pt cze 24, 2011 11:00

poolak2006 pisze:u mnie też tak jest. wszystko ok masz :bigok:
OK dzięki



Awatar użytkownika
Seba51a
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 21, 2006 13:34
Lokalizacja: Rybnik

Re: Regulacja lusterek

Post autor: Seba51a » pt cze 24, 2011 11:04

Qto pisze:
Seba51a pisze:Ja potrzebuję pomocy, a nie głupich odpowiedzi
może i jest to głupie (jeżeli tak uważasz to pewnie tak jest)...ale skoro pytasz to odpowiadam - nie moja (chyba nie moja) wina że fachowcy z VW tak wymyślili, przepraszam Cię bardzo za ich głupie pomysły :kwiatek: Na przyszłość nie będę lepiej nic pisał :banghead: a Ty poczekaj na bardziej fachowe porady
poolak2006 pisze:u mnie też tak jest. wszystko ok masz :bigok:
to u Ciebie widocznie też coś jest nie tak..i nie pisz że jest ok, autor oczekuje pomocy a nie wyśmiewania się czy coś podobnego ;)
Kolego bardzo Cie przepraszam myślałem i źle oceniłem, że robisz sobie ze mnie jaja - poniosło mnie (samochód użytkuje dwa lata i dopiero teraz zwróciłem na to uwagę). Jeszcze raz przepraszam za moją bezmyślność i, że mogłem Twoją osobę obrazić seba51a
Ps. :pub:



Zablokowany

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości