Golf 3, zapaliła mi się kontrolka poduszki powietrznej...

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Jacky1990
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 15:22

Golf 3, zapaliła mi się kontrolka poduszki powietrznej...

Post autor: Jacky1990 » pn cze 20, 2011 11:00

Czesc, mam klopot, bo pierwszy raz spotykam sie z podobnym problemem. Zapalila mi sie w czasie jazdy kontrolka poduszki powietrznej, nie wiem czy moze to miec znaczenie, ale zapalilo mi sie to w momencie bardzo duzej ulewy, czy mozliwe jest dostanie sie wilgoci ? A moze cos na wertepach sie odlaczylo ? Co by nie bylo to nie mam pojecia koledzy jak sie za to zabrac... Czytalem ze podobno jakas kostka czy cos jest pod fotelem ? ale jak, gdzie ? Czy pod podloga, czy musze jakos demontowac fotel, a moze w zupelnie innym miejscu szukac problemu ? Jest to Golf 3, 1.4 rocznik 97-98. Help me:) Z tego tez co wiem to nic nei zrobie na zapalona kontrolke sam, bo podobno to trzeba juz kasowac komputerowo, czy to prawda ? I czy jakbym majstrowal przy tej kostce to nie ma zagrozenia ze poduszka wystrzeli ? Tego troche sie obawiam w tym wszystkim...



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Golf 3, zapaliła mi się kontrolka poduszki powietrznej...

Post autor: norek111 » pn cze 20, 2011 11:40

Jacky1990 pisze:Co by nie bylo to nie mam pojecia koledzy jak sie za to zabrac...
podpiąć pod urządzenie diagnostyczne i będziesz wiedział w czym problem inaczej nie zgasisz tej kontrolki


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

Jacky1990
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 15:22

Golf 3, zapaliła mi się kontrolka poduszki powietrznej...

Post autor: Jacky1990 » pn cze 20, 2011 11:56

No wlasnie, chyba nie mam wyjscia a odpiecie kostki pod siedzeniem wylaczy uklad poduszzek ? Bo na razie nie bardzo mam kase a nie znam sie na tym, czy przy zapoalonej tej lampce nie ma zagrozenia ze ktoregos razu ta poduszka mi samoczynnie wystrzeli ?



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Golf 3, zapaliła mi się kontrolka poduszki powietrznej...

Post autor: norek111 » pn cze 20, 2011 12:26

Jacky1990 pisze:czy przy zapoalonej tej lampce nie ma zagrozenia ze ktoregos razu ta poduszka mi samoczynnie wystrzeli ?
niema takiego zagrożenia


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości