Abs Golf 3 1.6 benz nie dziala

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

vaderlord
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 15:06

Abs Golf 3 1.6 benz nie dziala

Post autor: vaderlord » wt maja 03, 2011 00:54

Witam mam taki problem otóż kupiłem golfa kilka i jeżdzac nim odkryłem ze nie działa w nim abs chociaż jest zamontowany kontrolka sie nie swieci, swieci sie poduszka przy odpalaniu i potem gaśnie a abs nie ? Podpiąłem go pod komputer i wykazał prawy przedni czujnik ale przecież świecenie kontrolki abs powinno mówic ze jest z nic cos nie tak .Mam pytanie czy wymiana kontrolki i czujnika cos da ? Czy kontrolka jakos steruje tym absem ? Prosze o odpowiedz wiem ze temat absu byl juz kilka razy poruszany ale zalozylem post zeby ktos mi szybko mogl pomoc .Z gory dziekuje .



Awatar użytkownika
FIRERS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 432
Rejestracja: czw lis 22, 2007 10:47
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Abs Golf 3 1.6 benz nie dziala

Post autor: FIRERS » wt maja 03, 2011 13:43

podaczas podlaczenia pod komputer kontrolka ma sie siecic caly czas ... a przy diagnozowaniu moze migac . jesli wogole nie sweci to moze byc spalona zarowka, albo masz juz licznik na ledach to :moze ktos juz przy tym grzebal i odciol kabel z absu od kostki licznika zeby nie razilo przy sprzedazy.



vaderlord
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 15:06

Abs Golf 3 1.6 benz nie dziala

Post autor: vaderlord » wt maja 03, 2011 19:02

Dzieki za odpowiedz pozdro :pub:



Awatar użytkownika
tomas77921
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 13, 2012 12:02

Abs Golf 3 1.6 benz nie dziala

Post autor: tomas77921 » śr paź 09, 2013 00:30

Witam mam podobny problem z ABS, golf 3 1.9 TD 1993r. mój ojciec niedawno sobie kupił kontrolka się nie świeci i ABS nie działa. Jeżeli uporałeś się z tym problemem to prosiłbym o pomoc i napisanie w czym tkwił problem , może u ojca jest ten sam. Z góry dziękuje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości