zamek w drzwiach

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rybaka669
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 12:43
Lokalizacja: LJA
Kontakt:

zamek w drzwiach

Post autor: rybaka669 » pn gru 27, 2010 22:37

WITAM otóż kolejny problem golfiacza który mnie boryka to odbijający lewy zamek tylnich drzwi po zamknięciu wszystkich drzwi od wewnątrz z panelu sterowania na drzwiach kierowcy zamek w drzwiach tylnych lewych odbija i pozostaje otworzony. Podpiąłem pod vag wyskoczyły błędy przednich lewych drzwi lampki, przełącznika lusterek oraz oświetlenie wnętrza. i teraz tu jest pytanie co go boli?? czy to wkładka przednich drzwi czy tylnich??a może po prostu gdzieś gubi sygnał?? dodam tylko ze jak zamknę z pilota to jest ok wszystkie drzwi się ładnie zamykają ale natomiast alarm się nie uzbraja tak samo lampka w tapicerce drzwi kierowcy się nie świeci czekam na wasza podpowiedz bo nie chce wymieniać 2 zamków jak to może być przyczyna tylko jednego.



Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

zamek w drzwiach

Post autor: martinezz123 » pn gru 27, 2010 22:49

kolego do wymiany mikrostyk albo zamek albo przelutowanie , drzwi kierowcy oczywiście . czy coś więcej okaże sie po naprawie przodu pod spodem masz link
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122053" onclick="window.open(this.href);return false;


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

zamek w drzwiach

Post autor: guziolek » pn gru 27, 2010 23:34

Miałem to samo, z prawymi tylnymi :jezor: Demontaż zamka, sprawdzenie na okoliczność wystąpienia zimnych lutów, poprawienie płytki i teraz bangla jak należy. Co do lampki i reszty tematu to szukaj tam gdzie kolega wyżej podał.



Awatar użytkownika
rybaka669
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 12:43
Lokalizacja: LJA
Kontakt:

zamek w drzwiach

Post autor: rybaka669 » wt gru 28, 2010 14:24

martinezz123, za który mikro-włącznik mam sie wziąć?? bo jest jeden zewnętrzny i w samym zamku przy płycie są 3?? wiec który??



Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

zamek w drzwiach

Post autor: martinezz123 » wt gru 28, 2010 22:41

prawde powiedziawszy to nie mam pojęcia przelutuj wszystkie i sprawdź czy pomogło jak nie pomoże to wymieć po kolei wszystkie za każdym razem sprawdzając tak chyba najprościej , chyba że ktoś poda inny sposób jak sprawdzić który


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

zamek w drzwiach

Post autor: guziolek » wt gru 28, 2010 23:30

Inny sposób to chyba zabawa miernikiem, ale wg mnie byłoby z tym więcej roboty niż pacnięcie lutownicą w płytkę kilka razy :jezor: Druga sprawa, to że wg prawa Murphiego zapewne w momencie spr miernikiem akurat byłoby OK :satan:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości