Podgrzewane lusterka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Qubass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 14:47
Lokalizacja: MIELEC

Re: Podgrzewane lusterka

Post autor: Qubass » czw kwie 28, 2011 10:06

martinezz123 pisze:
Qubass pisze:a czy jest możliwe żeby założyć wkład bez maty do lusterek ktore są podgrzewane ?

możliwe jest bez żadnego ale , tylko nie rozumiem po co jeżeli dla oszczędności to mija się to z celem bo lustro z ogrzewaniem kosztuje 25 zł a 18 bez ogrzewania , żadna oszczędność :hmm: , moim zdaniem lepiej mieć niż nie mieć .
ceny podałem orientacyjne * :)
nie chodzi o oszczednosc jak najbardziej zakladam z mata skoro jest taka opcja :) poprostu jedno grzeje a drugie nie i do tego jedno szklo jest niebieskie a drugie biale i sie zastanawiam czy mata sie posypala w jednym czy poprostu ktos zalozyl bez maty i czy jest to mozliwe tzn czy bedzie pasowac itd :) dzieki za odpowiedz w takim razie pozostaje wyciagnac oba i oblukac co i jak :)



Awatar użytkownika
marzol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:19
Lokalizacja: Jelenia Góra/Bolków
Kontakt:

Podgrzewane lusterka

Post autor: marzol » wt wrz 25, 2012 14:11

Trochę odkopię temat.

Otóż mam podgrzewane lusterka (działające), które włączają się razem z podgrzewaniem tylnej szyby.
I tutaj mam następujące pytanie:

Czy jeżeli wymienię przełącznik lusterek, na taki z opcją podgrzewania i ewentualnie składania to ów podgrzewanie będzie można włączyć tylko z tego przełącznika (bez włączania tylnej szyby)?

Chodzi mi o to, żeby grzały się tylko lusterka, bez tylnej szyby.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Podgrzewane lusterka

Post autor: Qto » wt wrz 25, 2012 14:19

marzol pisze:Czy jeżeli wymienię przełącznik lusterek, na taki z opcją podgrzewania i ewentualnie składania to ów podgrzewanie będzie można włączyć tylko z tego przełącznika (bez włączania tylnej szyby)?
nie, grzanie szyby musi być włączone. Były modele (chyba na Skandynawię) z odseparowanym grzaniem, na osobnym przekaźniku 53 w pozycji nr 12 w dodatkowej skrzynce przekaźników... wtedy grzanie jest niezależne



Awatar użytkownika
marzol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:19
Lokalizacja: Jelenia Góra/Bolków
Kontakt:

Podgrzewane lusterka

Post autor: marzol » wt wrz 25, 2012 15:31

nie, grzanie szyby musi być włączone
No i wszystko jasne. Dzięki za szybką odpowiedź :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości