klakson się zacioł

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Mark_Funky
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: sob lip 09, 2011 17:42
Lokalizacja: WOS

klakson się zacioł

Post autor: Mark_Funky » pn kwie 28, 2014 21:13

Witam, jak w temacie mam problem z zaciętym klaksonem,trąbi non stop :kac: wczoraj od rana zaczął działać na dotyk dosłownie muśnięcie lewego narożnika airbagu,potem zaciął się ale po mocniejszym uderzeniu wszystko wróciło do normy,aż w końcu wieczorem podjeżdżam z żoną pod mc drive`a odbieram zamówienie i się zaczęło klakson zaciął się na amen wszyscy gały na nas a ja czerwony ze wstydu :banghead: zgasiłem auto, wyciągnąłem bezpiecznik i spokój. Rozebrałem kiere (trójramienna) popatrzyłem i nic nie zobaczyłem, złożyłem i jest ok, ale nie wiem na jak długo, napiszcie co tam może być nie tak?



michal4ever
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 05, 2012 10:31

klakson się zacioł

Post autor: michal4ever » czw maja 29, 2014 08:36

chciałem się dołączyć do tematu, może znajdzie się ktoś, kto pomoże.

u mnie klakson trąbi caly czas jak tylko przekręcę kierownicę. jak kierownica jest prosto to nie działa, ale wystarczy ruch w lewo lub prawo i już klakson wyje non stop. oczywiście wyciągnąłem bezpiecznik bo inaczej bym przez miasto nie przejechał :)

proszę o pomoc - gdzie szukać przyczyny?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

klakson się zacioł

Post autor: Qto » czw maja 29, 2014 21:58

trzeba zdjąć poduchę i zobaczyć co się dzieje...



michal4ever
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 05, 2012 10:31

klakson się zacioł

Post autor: michal4ever » pt maja 30, 2014 15:44

wczoraj wieczorem zdjąłem poduche, podociskałem wszystkie kabelki, założyłem poduche i jak na razie jest wszystko ok.

problemy zaczeły się po wczorajszej ulewie, dzisiaj juz nie pada, obawiam sie ze problem moze znowu wystapic jak bedzie ulewa - oczywiscie jezeli przyczyna nie było w luźnym kabelku pod poduchą



Awatar użytkownika
Mark_Funky
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: sob lip 09, 2011 17:42
Lokalizacja: WOS

klakson się zacioł

Post autor: Mark_Funky » sob cze 21, 2014 20:11

Po dwóch miesiącach znowu to samo. Po zdjęciu air bagu nic dziwnego nie widać. Wystarczy zdjąć poduche i spokój na jakiś czas. Ku...a magia jakaś.



Awatar użytkownika
bazylek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: czw paź 24, 2013 14:25
Lokalizacja: warszawa

klakson się zacioł

Post autor: bazylek » sob cze 21, 2014 21:00

hmm
nie wiem czy ci to pomoże, ale w MLu tez miałem taką sytuacje, wracając z wakacji klakson trąbił co jakiś czas na drodze, trzeba było zgasić autko odczekać i jazda dalej potem jakies 10km i dalej to samo

do rzeczy, powodem było zwarcie w płytce , poprostu coś było z nią nie tak w czesci nie miala zasilania i zaczął robić się bałagan więc trzeba było wymienić całą kiere :bigok:

pojedź do elektryka i niech to posprawdza,
pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości