Lampka bagażnika i centralny zamek

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dawid1062
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 21:24
Lokalizacja: okolice Sandomierza
Kontakt:

Lampka bagażnika i centralny zamek

Post autor: dawid1062 » pn sty 31, 2011 19:29

1. Witam, mam problem z oświetleniem bagażnika, a mianowicie czasami się tak zdarza że lampka po zamknięciu klapy bagażnika nie gaśnie (w ten sposób rozładował mi się akumulator) lecz dzieje się tak tylko czasami, w tym momencie wszystko działa a wczoraj nie chciała zgasnąć. Poprzecierane przewody między klapą odpadają bo lampka świeci, zastanawiam się nad włącznikiem w klapie, nie wiem czy dobrze myślę. Jeśli tak to napiszcie jak się do niego dobrać np. wyczyścić styki czy wymienić na nowy tak żeby obyło się bez wymiany całego zamka :D

2. mam centralny zamek ale tylko z kluczyka i do tego brak siłownika w bagażniku (kiedyś to sprawdzałem :bigok: ) i mam pytania: - co trzeba kupić i jak założyć żeby było zamknięcie na pilota? i czy wystarczy kupić siłownik do bagażnika założyć wszystko dobrze podpiąć i to wystarczy, będzie działać? Jeśli możecie to wrzućcie coś z allegro co trzeba dokupić.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Lampka bagażnika i centralny zamek

Post autor: wojtas46 » pn sty 31, 2011 19:46

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=335425" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=339567" onclick="window.open(this.href);return false;
2 tematy odnośnie mikrostyku



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Lampka bagażnika i centralny zamek

Post autor: Qto » pn sty 31, 2011 19:48

i prawdopodobna przyczyna uszkodzonego mikrostyku http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=124314" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
dawid1062
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 21:24
Lokalizacja: okolice Sandomierza
Kontakt:

Lampka bagażnika i centralny zamek

Post autor: dawid1062 » pn sty 31, 2011 19:57

Ale co ma wycieraczka ze spryskiwaczem do mikrostyku w zamku? Chociaż u mnie tylny spryskiwacz nie działa to raczej nie ma to znaczenia. Dzięki za linki coś trzeba będzie własnego stworzyć jak tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=339567" onclick="window.open(this.href);return false; bo inaczej to cały zamek do wymiany tak?

A co będzie z moją drugą sprawą? Znacie się na centralnych zamkach? :chytry:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Lampka bagażnika i centralny zamek

Post autor: Qto » pn sty 31, 2011 20:01

dawid1062 pisze:Chociaż u mnie tylny spryskiwacz nie działa
w ogóle czy co ?? Płyn nie leci ??
dawid1062 pisze:Ale co ma wycieraczka ze spryskiwaczem do mikrostyku w zamku?
ano ma...w temacie który podałem opisana jest standardowa dla MK4 awaria...ukręca się rurka w silniczku wycieraczki...i płyn zamiast lecieć na szybę leci prosto do zamka i robi tam syf :bigok:



Awatar użytkownika
dawid1062
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 21:24
Lokalizacja: okolice Sandomierza
Kontakt:

Re: Lampka bagażnika i centralny zamek

Post autor: dawid1062 » pn sty 31, 2011 20:05

Qto pisze:w ogóle czy co ?? Płyn nie leci ??
No właśnie mi płyn nie dochodzi do klapy i gdzieś wcześniej wycieka. Kiedyś to sprawdzalem ale nie znalazłem wycieku, pompka pompuje bo płynu ubywało ze zbiorniczka ale nigdzie nie wyciekał ;/



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Lampka bagażnika i centralny zamek

Post autor: Qto » pn sty 31, 2011 20:09

dawid1062 pisze:pompka pompuje bo płynu ubywało ze zbiorniczka ale nigdzie nie wyciekał ;/
gdzieś musi wyciekać :bajer: Jak płyn nie leci pod auto to szukaj go w bagażniku



Awatar użytkownika
dawid1062
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 21:24
Lokalizacja: okolice Sandomierza
Kontakt:

Lampka bagażnika i centralny zamek

Post autor: dawid1062 » pn sty 31, 2011 20:15

No wiem że gdzieś musi, muszę jeszcze raz to posprawdzać przy okazji jak będę mikrostyk wymieniał, ale też bez spryskiwacza z tyłu da się żyć,
tyle że ja lubię jak mi wszystko w samochodzie działa. :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości