[DIY] Wymiana szczęk hamulcowych (łożysk)

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

[DIY] Wymiana szczęk hamulcowych (łożysk)

Post autor: KamilP » czw lut 07, 2013 23:17

Można poprosić o ponowne wstawienie pierwszych zdjęć z tematu? Szykuje mi się ta robota i chce się trochę podszkolić :)



ukal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wt lis 22, 2011 15:30

Re: [DIY] Wymiana szczęk hamulcowych (łożysk)

Post autor: ukal » śr mar 13, 2013 02:23

Przyłączam się do prośby kolegi, chce wymienić łożyska a nie widać już obrazków. Może ktoś jeszcze posiada? :)

Pozdro



Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

[DIY] Wymiana szczęk hamulcowych (łożysk)

Post autor: VWiater » czw paź 17, 2013 19:41

Też proszę o początkowe zdjęcia. Przy okazji nie łapie mi tylne koło od kierowcy na ręcznym, bębny, szczęki itd. nowe. Samoregulator jest skręcony na maxa, przy lewarku też i dalej nie łapie koło od kierowcy :rozpacz: Co z tym zrobić? Linka do wymiany? Może obydwie?


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

lukasz_bliw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 460
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 21:37
Lokalizacja: Wysoka/Wrocław

Re: [DIY] Wymiana szczęk hamulcowych (łożysk)

Post autor: lukasz_bliw » pt paź 18, 2013 18:39

jaroslawwiatr pisze:Też proszę o początkowe zdjęcia. Przy okazji nie łapie mi tylne koło od kierowcy na ręcznym, bębny, szczęki itd. nowe. Samoregulator jest skręcony na maxa, przy lewarku też i dalej nie łapie koło od kierowcy :rozpacz: Co z tym zrobić? Linka do wymiany? Może obydwie?
jak tylko na ręcznym to może być linka rozciągnięta. Jak skręciłeś samoregultor ?


Było MK3 AAZ jest Accord 6 F18b2 i Leon ASV.

Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

Re: [DIY] Wymiana szczęk hamulcowych (łożysk)

Post autor: VWiater » wt mar 27, 2018 16:15

Z tym samoregulatorem skręconym na maxa to Kolega mi tak powiedział bo się jeszcze wtedy nie znałem a on to robił, teraz składam w innym aucie szczęki i to co napisałem wydaje mi się bardzo głupie.
Jak ktoś ma to proszę o fotki z pierwszego postu :)


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości