Wyciszenie Golf 7 benzyna

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Gabel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 12, 2017 21:01

Wyciszenie Golf 7 benzyna

Post autor: Gabel » wt gru 12, 2017 21:27

Jeżdżąc ostatnio kilka godzin 7 1.4 125km moją uwagę zwróciły zauważalne szumy powietrza w okolicy szyby drzwi od strony kierowcy oraz ogólnie nie za dobre wyciszenie, porównując z np Focusem 3fl 1.5 ecobost (bardzo dobrze wyciszony)czy nawet Astrą5 1.4 150km Golf mnie tutaj rozczarował.Jesze moją uwagę zwróciły lekkie drgania od silnika przenoszone na nadwozie a niestety nie wszystkie firmy samochodowe potrafią tego zjawiska uniknąć.Moje odczucie z jazdy 7 jest takie,że konkurencja jest tutaj lepsza napewno Ford Focus,czy Astra k,jadąc tymi autami odczuwa się relaks ,nic nie irytuje, jest uczucie płynięcia, trochę tego w Golfie brakuje.Dla jasności jeżdziłem nowiutkim Highline.Jak według was to wygląda.



Awatar użytkownika
Białek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 193
Rejestracja: wt mar 21, 2017 11:45

Wyciszenie Golf 7 benzyna

Post autor: Białek » śr gru 13, 2017 09:22

Hałas zależy w dużym stopniu od nawierzchni. To słychać. Szumy wiatru są moim zdaniem przyzwoicie kontrolowane, szczególnie przy większych prędkościach, może testowka miała uszkodzona uszczelkę?. Astra moim zdaniem nie jest istotnie rożna, natomiast w porównaniu do mojego poprzedniego auta (forester 2014), praktycznie dwa razy droższego, jest drastycznie ciszej i bardziej gładko w golfie. W Subaru nie mogłem słuchać książek w trasie, bo mi łeb pękał.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk7 (2012 - )”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości