vw golf III 1.8 gt brak mocy, skaczace obroty, czarne swiece

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lelekvw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: czw maja 23, 2013 15:31
Lokalizacja: Lublin

vw golf III 1.8 gt brak mocy, skaczace obroty, czarne swiece

Post autor: lelekvw » czw maja 23, 2013 16:39

WITAM. Zakupiłem golfa III 1.8 gt i mam problem bo auto nie ma mocy, ma skaczace obroty do 1100 nie spadają poniżej 1000. swiece wymienilem, kable, kopiłke, palucha, po wymianie swiec sprawdziłem ich stan i sa czarne a nie siwe. prosze o pomoc gdzie szukac problemu
Obrazek



Awatar użytkownika
lelekvw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: czw maja 23, 2013 15:31
Lokalizacja: Lublin

vw golf III 1.8 gt brak mocy, skaczace obroty, czarne swiece

Post autor: lelekvw » pt sie 16, 2013 11:59

Witam orientuje się ktoś ile może kosztować montaż elektrycznych szyb w moim mk III, chodzi mi o przednie szyby, lub może jest ktoś z lublina kto sie w to bawi? pozdrawiam



Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

vw golf III 1.8 gt brak mocy, skaczace obroty, czarne swiece

Post autor: -=ren=- » pt sie 16, 2013 12:20

zakładając że świece masz dobrane według zaleceń producenta i katalogu, to oznacza że auto ma zbyt bogata mieszankę... Zapchany filtr powietrza, sonda, sterownie wtryskiem, uszkodzony czujnik temperatury itp itd... Musisz sprawdzić wiele elementów, a jak to zrobić, znajdziesz na forum, ale użyj wyszukiwarki. Proponuję sprecyzować jaki masz dokładnie silnik, poznać jego oznaczenie literowe i poczytać jak on działa. Potem sprawdzić elementy według instrukcji i wykluczyć wadliwą. Aha i tak średnio mieszać dwa tematy ze sobą...


vwlifestyle.pl
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości