Golf 2 1.8RP kopci na czarno i zarzuca swiece.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
BolekLodz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 15:16
Lokalizacja: Łódź

Golf 2 1.8RP kopci na czarno i zarzuca swiece.

Post autor: BolekLodz » czw mar 14, 2013 16:01

I zanim wymienisz sondę, to wykręć starą i wyczyść, bo przez ten czas pewnie się na nim co nieco osadziło i może błędnie wskazywać.


Jeśli się pomyliłem, to kulturalnie zwróć mi uwagę. Wiem, że nie jestem nieomylny.
Niedrogi warsztat Łódź - pisz PW :) :)

Kryza
Forum Master
Forum Master
Posty: 1102
Rejestracja: wt mar 08, 2011 21:53
Lokalizacja: Kraków

Golf 2 1.8RP kopci na czarno i zarzuca swiece.

Post autor: Kryza » śr mar 27, 2013 13:39

Witam, trochę pojezdzilem golfem po wymianach tych świec kabli i kopulki z palcem no i filterka gazu i auto zachowuje się następująco, na benzynie odpala ale dalej zarzuca świece natomiast na lpg chodzi super tyle ze czasem obroty mocno opadna a po chwili się podniosą,ale mogę przełączyć na zimnym na gaz i chodzi tylko dopuki się nie rozgrzeje to obroty opadają dość wolno, może miał ktoś tak???
Myślę że kupię i wymienię tą sade i zobaczymy co się będzie działo na benzynie.
Tak czy siak dalej nie chodzi tak jak powinien.


KUPIĘ NIEBIESKIE WNĘTRZE WELUROWE DO GOLFA MK2 USA 3Drzwi.Jak ktoś coś ma to pisać na PW

Kryza
Forum Master
Forum Master
Posty: 1102
Rejestracja: wt mar 08, 2011 21:53
Lokalizacja: Kraków

Golf 2 1.8RP kopci na czarno i zarzuca swiece.

Post autor: Kryza » pt mar 29, 2013 20:44

Wydaje mi się ze problemy z benzyną są przez uwaloną koncuwkę wtrysku jutro sprawdze jak działa czy jest mgiełka czy sie leje moze akurat tu jest problem.


KUPIĘ NIEBIESKIE WNĘTRZE WELUROWE DO GOLFA MK2 USA 3Drzwi.Jak ktoś coś ma to pisać na PW

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości