Golf 3 Gaśnie

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

manhut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob lis 27, 2010 23:46

Golf 3 Gaśnie

Post autor: manhut » czw sty 24, 2013 00:47

Witam. Z ogrzewaniem się uporałem (okazało się że klapka ciepło/zimno nie miała gąbki, zakleiłem i jest cacy, da się to zrobić bez ściągania całego panelu i to dość sprawnie dzięki muszkatobiasz że dawałeś mi rady).
Jednak jest inny problem samochód potrafi zgasnąć jak się jedzie trzeba go na gazie trzymać żeby nie zgasł choć nie zawsze. Są to losowe sytuacje potrafi zgasnąć jak jest nagrzany, ale potrafi też jak jest zimny, czasem jak zimny to dobrze chodzi, taki los raz dobrze jest, a raz nie. Odkręciłem świece wszystkie okazały się czarne. Ostatnio miałem ustawiany zapłon jednak na słuch go mechanik ustawiał może źle go ustawił bo samochodu także brakuję trochę mocy. Odpiąłem ten czujnik czteropinowy od temperatury i widać że samochód inaczej chodzi jak go odepnę jak będę próbował odpalić to nie odpali czyli czujnik chyba dobry. A koło tego czujnika czteropinowego powinien być jeszcze jakiś po jest tam włożona zaślepka, a widziałem że ktoś miał tam jakiś dwupinowy( gdzieś na zdjęciu na forum). Myślę też czy winny może być filtr paliwa, ale wtedy chyba by szarpał. Co myślicie na ten temat? Jeszcze mam do was pytanie czy na lampie można źle zapłon ustawić? Bo kiedyś mi ustawiali na lampie i za dwa dni nie mogłem autka odpalić. Jak znajdę kogoś z lampą to się przejadę i zobaczę co i jak, ponieważ od komputera czerwony kabel był przerwany może przez to źle ustawił. I jeszcze pytanie czy zapłon powinno ustawiać się na zimnym silniku czy kiedy osiągnie jakąś temperaturę?
Jeszcze druga sprawa że nie leci mi woda przez ten mały wężyk w zbiorniczku wyrównawczym czy woda powinna lecieć zawsze z niego czy np. na rozgrzanym tylko?
Pozdrawiam i czekam na sugestię dodam jeszcze że jest to golf 3 1.8 90 km z 1992r Benzyna.

staraj się nie dublować niechcący tematów a jeśli ci się zdarzy to sam usuwaj niepotrzebne duble. Paweł Marek



Awatar użytkownika
vanos320
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: pt mar 15, 2013 14:36
Lokalizacja: Twardogóra

Golf 3 Gaśnie

Post autor: vanos320 » czw maja 23, 2013 22:38

Co do tego czujnika, również mam trójkę 1.8 90km, wtyczki czteropinowe. Również obok mam drugi również 4 pinowy który też jest zaślepiony...
Nie wiem o co chodzi z tym, kolega uznał, że to jakaś rzeźba, że jeżeli mam dwa sloty to powinny być dwupinowe, tymczasem ja i Ty mamy dwa ale czteropinowe.


mówcie mi Puchacz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości