Golf 3 nie odpala raz odpala

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zboro33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 04, 2010 15:02

Golf 3 nie odpala raz odpala

Post autor: zboro33 » pt lut 03, 2012 00:39

Nie rozumiem Twojej odpowiedzi... Błągam ludzie pomozcie bo juz mi rece opadaja. Na dworze -20 a ten mi sie zacina kiedy chce. Czy moze to byc zacinanie sie pompy paliwa albo czegos co doprowadza do niej prad? Bo jak dostaje dodatkowe napiecie (z drugiego samochodu) to zaskakuje w 99%. Ktos ma inny pomysl?



Awatar użytkownika
jjaworskyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: czw maja 05, 2011 19:31
Lokalizacja: WOLNE MIASTO GDAŃSK

Golf 3 nie odpala raz odpala

Post autor: jjaworskyy » pt lut 03, 2012 11:13

ale co to znaczy ze sie zacina??



zboro33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 04, 2010 15:02

Golf 3 nie odpala raz odpala

Post autor: zboro33 » ndz lut 05, 2012 02:38

opisalem na poczatku tematu... kreci,nic nie przygasa, a raz odpala, raz nie... niezaleznie od niczego. Jest wrazenie takie jak np. brak paliwa... a w zbiorniku 30 litrow;/
zboro33 pisze:Witam!
Mam podobny problem. Moj golf pali jak mu sie zachce, czasami kilka dni nie mam problemu a czasami kilka razy dziennie. Nie jest to wina aku bo czasem nawet na prawie padnietym aku(zmeczonym od krecenia) uda sie odpalic normalnie, a czasami na dobrze naladowanym nie odpali. Sprawa mnie o tyle zaskakuje ze jezeli podlacze go na kable do drugiego samochodu to odpala zawsze. Myslalem o pompce ale przypuszczam ze gdyby padla pompa to podlaczenie na kable do drugiego nic by mi nie dalo. A co myslicie o przekazywaniu pradu do pompki? Moze gdzies nie dochodzi, a jak dostanie wiekszy prad od drugiego samochodu to zalapuje.... nie wiem co juz moge wymyslic. Nie jestem mechanikiem, srednio sie na tym znam i nie bede sam napewno tego rozbieral, ale zaden mechanik mi nie moze pomoc;/ partacze w okolicy! Moze ktoremus moglbym cos podpowiedziec zeby sprawdzil to czy tamto. Dodam jeszcze ze wymienialem juz cewke, i nic to nie dalo, co prawda na uzywana ale raczej sprawna, dziwny bylby zbieg okolicznosci ze wymienilem uszkodzona na uszkodzona;] Pomocy:)



Bet0n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 28, 2016 15:22

Golf 3 nie odpala raz odpala

Post autor: Bet0n » czw lip 28, 2016 15:30

ogolnie jak odpala to kontrolki pewnie sie swieca jak gasna to nie odpala tak??? jezeli tak to moduł komfortu. Puszeczka gdzies pomiedzy kierownica a wlacznikiem nawiewu. No przynajmniej u mnie:) Jezeli to to co mowie to ja zrobilem to tak puszeczke przenioslem na bardziej dostepne miejsce zeby w nia czasami pstryknac jak kontrolki sie nie swieca po pstryknieciu zaskakuja czasami gasna przy przekrecaniu stacyjki i dalej lipa wiec pstrykam do skutku.
Mozna dac elektrykowi do polutowania na jakis czas nie bedzie problemu. Mi co jakis czas po wizycie u elektryka dzieje sie to samo znowu trzeba Pstryknac :) dlaczego tak sie dzieje nie mam pojecia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości