Regeneracja Pompy Vaccum 1.9tdi - brak czesci

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

GrubyKN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 22, 2020 21:17
Auto: Golf IV
Silnik: AJM

Regeneracja Pompy Vaccum 1.9tdi - brak czesci

Post autor: GrubyKN » ndz mar 05, 2023 16:10

Witam, ostatnimi czasy mialem problem z zapowietrzaniem sie golfa az w koncu wymienilem pompe tandemowa na inna uzywana.
Niestety kupilem doslownie za pare zlotych z plastikowym kroccem ktory sie rusza. mi to nie przeszkadza bo samochod ma wiecej mocy niz wczesniej - oraz ustapilo pare innych przypadlosci.

Chcialbym zregenerowac sobie stara pompe w razie w, rozebralem na czesci pierwsze widze ze nie ma co sie w niej popsuc za bardzo poza tymi uszczelkami.
Ale pierwszym i ostatnim problemem jest brakujaca blaszka - po wyjeciu pompy lezala w bloku silnka. Mialem ją jeszcze na poczatku, pozniej gdzies mi zginela...

Blaszka jest na walku ktory wklada sie w blok silnika z takim 'grzybkiem' na srodku czy ktos wie gdzie to moge dostac? jak tego szukac?

tutaj zapozyczone zdjecie z internetu (na zolto moje zaznaczenie)
Obrazek

z gory dziekuje



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Re: Regeneracja Pompy Vaccum 1.9tdi - brak czesci

Post autor: muszkatobiasz » śr mar 15, 2023 22:38

To jest potrzebne tylko do montażu pompy tak więc jak będziesz zdejmować stara to sobie to możesz przełożyć



ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości