Vw golf V GTI Pirelli, 36900zl, Czernichów

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
vrathe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: sob cze 15, 2013 16:58

Vw golf V GTI Pirelli, 36900zl, Czernichów

Post autor: vrathe » pt wrz 08, 2017 13:09

Witam, oglądał ktoś tego golfa? Z tego co mi się wydaje to on bardzo długo wisi na allegro.. Cena jak i kolor trochę odpychajaca, ale pisze że pierwszy właściciel, kupiony w polskim salonie no i teoretycznie mały przebieg.. Nie znam się na benzynie a tym bardziej na gti i ich różnych wersjach.. Wrzuca wam się coś podejrzanego w oczy?

Link:

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... z2alj.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1040
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Vw golf V GTI Pirelli, 36900zl, Czernichów

Post autor: Pastusiak » pt wrz 08, 2017 19:18

Po 1) zbyt tani..dobre Pirelli Edition chodzą za dużo więcej za tyle to zwykłe GTI
po 2) wszelkie oh i ah w ogłoszeniu aż mdli, skoro taki extra to po co ktoś go sprzedaje i to na fakturę VAT?
po 3) skoro wisi tyle czasu, to dlaczego nikt takiej perełki jeszcze nie łyknął?
Po 4) GTI a tym bardziej pirelli edition nie kupowało się żeby jeździć do kościoła, więc zapewnienia sprzedającego że nie był katowany to tak jakby powiedzieć że w klubach muzycznych nie ma alkoholu i narkotyków a ludzie bawią się do muzyki Arki Noego

Jak dla mnie to jakiś grzmot, wypicowany na handel, albo po przejściach i skręconym przebiegiem lub mocno wyjeżdżony.

Jak chcesz kupić to ok, sprawdź tylko jak pracuje silnik - czy czasem nie jest uszkodzony wariator rozrządu bo bywa drogo, a reszta normalnie to co zawsze, sprzęgło, turbo.



vrathe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: sob cze 15, 2013 16:58

Vw golf V GTI Pirelli, 36900zl, Czernichów

Post autor: vrathe » sob wrz 09, 2017 19:40

Pastusiak Dzięki za opinie. Myślałem że ta cena to trochę wygórowana jest a zwykłego gti za 30tys kupię :banghead: W sumie w ogłoszeniu nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy. Faktura vat, czyli jakiś handlarzyna? Oh ah szczerze powiedziawszy trochę na mnie zadziałało :rotfl: Lepiej odpuszczę ten temat. Ciężko znaleźć też fajnego gti z przebiegiem około 100tys. Większość ma już trochę za sobą



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1040
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Vw golf V GTI Pirelli, 36900zl, Czernichów

Post autor: Pastusiak » sob wrz 09, 2017 20:12

Za 30 tys nie kupisz zdrowego GTI z 2008 roku, z takim wyposażeniem jak ten żółtek i niskim przebiegiem z PL salonu. Raczej okolice 2005r.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości