GOLF V GTI/ 2.0TFSI/ 2005/ 19900zł/ Bolesławiec

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
siemasz.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw lip 15, 2010 18:48

GOLF V GTI/ 2.0TFSI/ 2005/ 19900zł/ Bolesławiec

Post autor: siemasz. » pn lip 03, 2017 20:33

Witam
Kojarzy ktoś to autko? Mam troszkę kilometrów więc szkoda jechać w ciemno. W ogłoszeniu jest wzmianka o potwierdzonej zmianie silnika w aso lecz po sprawdzeniu w serwisie okazuje się, że ostania akcja serwisowa była przy 155 tysiącach w 2013 tak jak widać na zdjeciach lecz nie była to zmiana silnika.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... yVes9.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1037
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: GOLF V GTI/ 2.0TFSI/ 2005/ 19900zł/ Bolesławiec

Post autor: Pastusiak » pn lip 03, 2017 23:17

Ja bym odpuścił, gdyby naprawa tego auta mowie o blacharce była taka prosta to gość - komisarz by sam naprawił i wystawił za więcej. Obstawiam że auto przyjechało w kawałkach, zrobili co się da prowizorycznie a reszta dla niepoznaki że niby uszkodzony "lekko" czyli cały bok.
Ponadto akcja z silnikiem to też może być kwestia wymiany przez handlarza, po prostu kupił zajechane TFSI, które trwałością nie grzeszy (rozrząd, osadzanie się nagaru, nie wiadomo co ze spalaniem oleju) i została wymieniona jednostka.
Patrząc po uszkodzeniu fotela kierowcy wątpię by auto realnie miało 200 tys.. a nawet jeśli - to życzyłbym wszystkiego dobrego z takim autem z odzysku i np z niepewnej jakości skrzynią DSG.
Generalnie dla mnie auto mocno podejrzane, skarbonka i raczej gruz. Za 19 tys to można kupić 2004 rok 1,9 tdi 105 koni a tutaj będzie tylko źle.

Możesz obejrzeć ale..zwróć uwagę jak pracuje silnik (rozrząd), podczas jazdy jak działa skrzynia DSG i ogólnie jak auto wkręca się na obroty.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10505
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

GOLF V GTI/ 2.0TFSI/ 2005/ 19900zł/ Bolesławiec

Post autor: doggie » pn lip 10, 2017 14:56

Potencjalna mina i generator mega kosztów



Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

GOLF V GTI/ 2.0TFSI/ 2005/ 19900zł/ Bolesławiec

Post autor: RobsonVW » pt lip 14, 2017 16:21

Pastusiak pisze: Obstawiam że auto przyjechało w kawałkach, zrobili co się da prowizorycznie a reszta dla niepoznaki że niby uszkodzony "lekko" czyli cały bok.
A potem się obudziłeś.
Pastusiak pisze:atrząc po uszkodzeniu fotela kierowcy wątpię by auto realnie miało 200 tys..
Jakbyś chociaż raz w życiu siedział na takim fotelu to bys napisał że to cud że przy tym przebiegu ten fotel jest w takim super stanie :)


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10505
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: GOLF V GTI/ 2.0TFSI/ 2005/ 19900zł/ Bolesławiec

Post autor: doggie » pt lip 14, 2017 21:32

RobsonVW pisze: Jakbyś chociaż raz w życiu siedział na takim fotelu to bys napisał że to cud że przy tym przebiegu ten fotel jest w takim super stanie :)
to fakt, nie porwać tych kubłów przez kilka lat to naprawdę wyczyn, trzeba mega mega uważać a i tak nie raz człowiek się zapomina i haczy guzikamina tyłu u spodni, zamkami itp...



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1037
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: GOLF V GTI/ 2.0TFSI/ 2005/ 19900zł/ Bolesławiec

Post autor: Pastusiak » pt lip 14, 2017 23:31

RobsonVW pisze:Jakbyś chociaż raz w życiu siedział na takim fotelu to bys napisał że to cud że przy tym przebiegu ten fotel jest w takim super stanie :)
To chyba tylko świadczy o jakości tego fotela, to nie Golf III z 94 roku z TDI pod maską, to u mnie w Golfie IV 2000 rok 1,8T Recaro mają przetarcia na siedziskach przy przeszyciach ale boczki i oparcia są zdrowe.
To co jeszcze gorszego może być? popękana konsola środkowa czy pęknięte rączki drzwi? :D

Jak tak przeglądałem swego czasu oferty zdrowych GTI to rzadko który się tak prezentował, takie uszkodzenie fotela to nie wytarcie, czy zblaknięcie tylko normalne uszkodzenie materiału. Dla mnie to pokazuje jak bardzo styrany jest egzemplarz.



wojtek-e30
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 09, 2015 00:05

GOLF V GTI/ 2.0TFSI/ 2005/ 19900zł/ Bolesławiec

Post autor: wojtek-e30 » sob lip 15, 2017 18:58

Jeśli chodzi o materiał w szmacianym fotelu V GTI to rzeczywiście jest bardzoooo słaby, tzn. bardzo delikatny, chyba w żadnym innym aucie takiego cienkiego materiału nie widziałem.
Więc ta dziura wcale nie musi oznaczać jakiegoś mega przebiegu i tak plus że gość tak wyraźnie go pokazuje na fotkach bo ja pamiętam jak szukałem sobie gti to bardzo dużo ogłoszeń nie miała w ogóle tej części fotela pokazanej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości