VW Golf R/ 3.2/ 2006/ 41900/ Częstochowa

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
mateusz309
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 03, 2017 03:02

VW Golf R/ 3.2/ 2006/ 41900/ Częstochowa

Post autor: mateusz309 » śr maja 03, 2017 15:56

Witam serdecznie.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 5d92f34286" onclick="window.open(this.href);return false;

Przymierzam sie aby przejechac sie do Czestochowy zobaczyc golfa z powyzeszego linku... mam dosc daleko, bo ze Szczecina, aczkolwiek mysle ze (chyba) warto.

Chcialbym sie Was poradzic, co tutaj widzicie niepokojacego, moze ktos z Was zna to auto ?

Z tego co zauwazylem to sa nieorginalne fotele(nie bylo chyba takich foteli z takim obszyciem i napisalem RS), galka zmiany biegow, radio, modowany wydech, spojler.

A moze ktos Was jest z Czestochowy lub okolic i ogladal to auto ?

Bede wdzieczny za wszelkie rady :)

Mam nadzieje ze teraz nie bede mial zablokowanego tematu i odpowiednio sformulowalem nazwe tematu, btw, mozna prosic moderatora o usuniecie poprzedniego tematu ?

Przepraszam za brak polskich znakow.



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1037
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: VW Golf R/ 3.2/ 2006/ 41900/ Częstochowa

Post autor: Pastusiak » śr maja 03, 2017 18:38

Strasznie podejrzany ten egzemplarz, kto normalny odda takiego rodzynka taki unikat w rozliczeniu? Jak dla mnie za tani, ponadto spojlery, wnętrze - śmiech na sali.
100 tys przebiegu w 11 letnim kompakcie? To nie wiem czy Punto 1,2 nie ma podobnie :)
Dodatkowo w fajnym poszanowaniu auto diler trzyma, że silnik pracuje na oparach :-)
Trzyma za niskie obroty, mogą wyjść niezłe kwiatki na żywo.
Brak znaczka R32 z tyłu, niby można było zamówić bez oznaczeń ale to w takim razie po co z przodu jest? :D

Jak masz blisko obejrzyj, ale przykładowo z Gdańska bym w życiu nie jechał najwyżej kogoś poprosił do oględzin. Ja bym szukał takiego auta w 100% oryginalnego a nie jakiegoś pokombinowanego.
Dziwne jest to że nie da rady sprawdzić historii pojazdu/właścicieli bo brak danych.

Gorzej jak na żywo, rozrząd do roboty, hamulce do roboty i komplecik nowych opon :D To myślę że do 50 tys dobijesz spokojnie :) dlatego trzeba być ostrożnym.



S-ky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 08, 2012 13:11

Re: VW Golf R/ 3.2/ 2006/ 41900/ Częstochowa

Post autor: S-ky » pn maja 08, 2017 19:43

Pastusiak pisze:Strasznie podejrzany ten egzemplarz, kto normalny odda takiego rodzynka taki unikat w rozliczeniu? Jak dla mnie za tani, ponadto spojlery, wnętrze - śmiech na sali.
100 tys przebiegu w 11 letnim kompakcie? To nie wiem czy Punto 1,2 nie ma podobnie :)
Dodatkowo w fajnym poszanowaniu auto diler trzyma, że silnik pracuje na oparach :-)
Trzyma za niskie obroty, mogą wyjść niezłe kwiatki na żywo.
Brak znaczka R32 z tyłu, niby można było zamówić bez oznaczeń ale to w takim razie po co z przodu jest? :D

Jak masz blisko obejrzyj, ale przykładowo z Gdańska bym w życiu nie jechał najwyżej kogoś poprosił do oględzin. Ja bym szukał takiego auta w 100% oryginalnego a nie jakiegoś pokombinowanego.
Dziwne jest to że nie da rady sprawdzić historii pojazdu/właścicieli bo brak danych.

Gorzej jak na żywo, rozrząd do roboty, hamulce do roboty i komplecik nowych opon :D To myślę że do 50 tys dobijesz spokojnie :) dlatego trzeba być ostrożnym.
Jeździłeś kiedyś R32, że piszesz informację dot. obrotów silnika? Chyba nie...

Stan adekwatny do ceny, żeby go przywrócić do serii ( bo to jak teraz wygląda pozostawiam bez komentarza ) trzeba pare tysi włożyć


.:R32

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości