VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: przemlin » czw lut 26, 2015 19:40

Ile to auto jest warte????? Ile handlarz chce zarobić, auto ma 14 lat...???
http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9 ... 22418.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Oglądałem i tak jak podaje sprzedawca, nowe opony zimowe blackstony jakieś , silnik cichutki, w środku jak nowy, hamulce super, nie zapieczone zaciski z tyłu, ręczny chodzi płynnie , nie trzeszczy podczas jazdy, nie stuka, kiera trójramienna nie wytarta w ogóle, wszystkie szyby z jednego roku...Wszystko prawda.
Wklejam opis

Witam,Na sprzedaż posiadam bardzo ładnego Vw Passata który został przywieziony z Niemiec gdzie od nowości posiadał tylko dwóch właścicieli.
Posiada oryginalny przebieg tylko 228tyś (Przebiegi w Niemczech 4-5letnich Passatów)
Zawieszenie sztywne bez jakichkolwiek luzów czy stuków.
Auto 100% Bezwypadkowe żaden element powtórnie lakierowany !!!
Wszystkie szyby oryginalne Vw z jednego roku wraz z czołową !!!
Nowe Opony !!!

Zgadzam się na sprawdzenie samochodu w dowolnym warsztacie jak i stacji diagnostycznej.

A oglądałem już kilka passatów, superba...
Wady..?
1.Trochę bujający.. nie wiem amortyzatory chyba słabe + może sprężyny
2.Przez 2-3s? po odpaleniu kontrolka oleju sie paliła...to normalne???czujnik???



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: VW_seller » śr mar 04, 2015 09:28

cos powoli się sypie cena zbita już o 900zł , po odpaleniu sie paliła 3 sekundy ? może doktora wlał żeby ciszej chodził i przez to


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2351
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: herbu » czw mar 05, 2015 20:52

przemlin pisze:1.Trochę bujający.. nie wiem amortyzatory chyba słabe + może sprężyny
Passaty ogólnie dość miękkie są. Kwestia jak bardzo bujało, bo to indywidualne odczucie. Można jednak przyjąć, że zawieszenie jest dość miękkie.
przemlin pisze:2.Przez 2-3s? po odpaleniu kontrolka oleju sie paliła...to normalne???czujnik???
Powinna gasnąć od razu. Sprawdzałeś poziom oleju?


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: przemlin » pn mar 09, 2015 17:59

Z passatami to jest.... masakra jakaś. Ceny różne , ale cena czasami wogóle nie odzwierciedla stanu, obejrząłem z 12 to dwa sie nadawały do kupna, ten z linku i taki srebrny , ten
http://olx.pl/oferta/vw-passat-1-9-tdi- ... 5a39055071" onclick="window.open(this.href);return false;
90 % tych aut ma problemy z hamucami, twardy pedał, słaby hamulec/ to nie wina słabych tarcz i klaocków a raczej serwa, vacupompy, tylne zaciski pozapiekane, przednie tarcze jakieś "zorane" po obwodzie, tak wygląda wiekszość passatów. Praca silników tdi też ,różnie , kazdy pracuje inaczej, norma to hałasy w osprzecie rolki paski itd.I miekke zawiesznia, kończące sie sprzegła. Ten srebrny wyzej to ideał na jaki ostatnio trafiłem , rocznik cena, silnik miodzio, teraz jak ktoś mi powie ze tdi jest głośne to go wyśmieje, silnik w tym aucie pracuje bardzo , bardzo cicho.Sprzegło chodzi lekko.Wady? Rdza na przednich błotnikach mała, maska odpryski, trzeszczące tylne boczki drzwiowe , rdza nad przednią szyba/takie małe punkty/.Mechanika , reczny idealna zero wycieków...i rocznik też dobry. Pzdr



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: VW_seller » pn mar 09, 2015 19:10

przemlin pisze:Praca silników tdi też ,różnie , kazdy pracuje inaczej, norma to hałasy w osprzecie rolki paski itd
tak to prawda bo jest chora wiskoza i żadko komu się chce wszystkiego wymieniać.
przemlin pisze: kończące sie sprzegła
bo w tym jest ciulato wymienić i dlatego tak jest
przemlin pisze:Wady? Rdza na przednich błotnikach mała, maska odpryski, trzeszczące tylne boczki drzwiowe , rdza nad przednią szyba/takie małe punkty/.Mechanika , reczny idealna zero wycieków
jak technicznie ok to buda nie zaciekawa stała norma zawsze tak jest , a jak buda jest ok to technicznie jest szrot.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: Vii » wt mar 10, 2015 21:10

przemlin pisze:Z passatami to jest.... masakra jakaś. Ceny różne , ale cena czasami wogóle nie odzwierciedla stanu, obejrząłem z 12 to dwa sie nadawały do kupna, ten z linku i taki srebrny , ten
http://olx.pl/oferta/vw-passat-1-9-tdi-" onclick="window.open(this.href);return false; ... 5a39055071
90 % tych aut ma problemy z hamucami, twardy pedał, słaby hamulec/ to nie wina słabych tarcz i klaocków a raczej serwa, vacupompy, tylne zaciski pozapiekane, przednie tarcze jakieś "zorane" po obwodzie, tak wygląda wiekszość passatów. Praca silników tdi też ,różnie , kazdy pracuje inaczej, norma to hałasy w osprzecie rolki paski itd.I miekke zawiesznia, kończące sie sprzegła. Ten srebrny wyzej to ideał na jaki ostatnio trafiłem , rocznik cena, silnik miodzio, teraz jak ktoś mi powie ze tdi jest głośne to go wyśmieje, silnik w tym aucie pracuje bardzo , bardzo cicho.Sprzegło chodzi lekko.Wady? Rdza na przednich błotnikach mała, maska odpryski, trzeszczące tylne boczki drzwiowe , rdza nad przednią szyba/takie małe punkty/.Mechanika , reczny idealna zero wycieków...i rocznik też dobry. Pzdr
Kolega widze perfekcjonista co chce kupować auta 14 letnie za lekko ponad 10 tyś zł jako NOWE :bigok: skreślać auto bo ma tarcze "zoorane" to z lekka niedorzeczne bo nawet jakby wszystkie 4 tarcze były zoorane a klocki do wymiany, a cała reszta grała to i tak warto kupić auto bo to sprawy groszowe są.. no ale co tam.



przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: przemlin » śr mar 11, 2015 17:58

Vii pisze:Kolega widze perfekcjonista co chce kupować auta 14 letnie za lekko ponad 10 tyś zł jako NOWE :bigok: skreślać auto bo ma tarcze "zoorane" to z lekka niedorzeczne bo nawet jakby wszystkie 4 tarcze były zoorane a klocki do wymiany, a cała reszta grała to i tak warto kupić auto bo to sprawy groszowe są.. no ale co tam.
No przecież pisze ze z tych 12 są 2 warte uwagi, i mechanicznie igła, tyle że są nie za 10 tyś tylko za 14 i tyle trzeba dać za passata w którym silnik chodzi cicho i dynamicznie, hamulce brzytwy, sprzegło sie nie ślizga..i lekko pracuje. Da sie znależc takie auto tyle że nie za 10 kafli.To ze wymuienisz tarcze i klocki to sa grosze, bo nie oznacza to automatycznie mocnych hamulców, ja mam w golfie IV tarcze przód tył słabe, ale klocki nowe i heble są super, jest jeszcze pompa vacum która nawala w tych autach i choćbyś miał niewiem jak dobre tarcze i klocki to auto bedzie słabo hamować /podcisnienie/ tak było w kliku passatach.Duzo aut ma pozapiekane mechanizmy recznego...kolego .Te dwa z linków tego nie miały jak i wielu innych przypadłości.pzdr



Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: RobsonVW » sob mar 14, 2015 16:45

przemlin pisze:obejrząłem z 12 to dwa sie nadawały do kupna,
to czemu nie kupiłeś ? robisz jakiś ranking passatów czy co ? temat szopka :grin:


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: przemlin » sob mar 14, 2015 22:51

RobsonVW pisze:to czemu nie kupiłeś ? robisz jakiś ranking passatów czy co ? temat szopka
Auto kupione:
Zamiast passata brat blizniak skoda superb, I własciciel, awx tdi 280 tys przebiegu 2004r, ksiązki serwis w aso do końca plichta..,ksenony, kupiony nowy w pl w salonie, stan... hmm passaty wymiekaja..nic nie trzeszczy, 160 na zegarze to spacerek,nie czuć predkosci, silnik.. cichutki. Dziwne te auta są jeśli pomyśleć ze ten superb ma tyle na latane po pl to strach pomyśleć ile mają passaty które widziałem z niemiec..A i auto sztywne nie wybujane jakieś.No i plastyki w środki brak zadrapań nie to co w vw...podrapane.Jedyne co wkurza w tym aucie to plastyki , takie jakieś, bez polotu, no ale taka wersja , jakiś welur.
Wady:
Rdza na tylnej klapie;
Brak letnich opon w zestawie;
Uszkodzony czujnik poziomaowania ksenonów;
Do wymiany tarcze klocki przód , juz założone nowe trw 400zł po zniżkach.
Cena auta..:pasata nie warto kupować, chyba że dla znaczka vw



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: VW_seller » sob mar 14, 2015 23:23

przemlin pisze:Brak letnich opon w zestawie
to wada ? na zimówkach cały rok można jezdzić na letnich już nie...
przemlin pisze:Do wymiany tarcze klocki przód , juz założone nowe trw 400zł po zniżkach.
to i tak mało jak na zestaw startowy
przemlin pisze:Cena auta..:pasata nie warto kupować, chyba że dla znaczka vw
mógłbyś napisac ile dałeś a to że VW nie jest to nie ważne juz dawno to i ja wiem że nie warto przepłacać


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: przemlin » sob mar 14, 2015 23:43

17, nawet rozrządu nie trzeba robic, zimówki całkiem zdrowe, 6mm



Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2351
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: herbu » sob mar 14, 2015 23:51

Jeszcze jakby Superb I był w wersji kombi, to był faktycznie ciekawą alternatywą dla Passata, czy A6. Ale niestety nie ma kombi, więc jak dla mnie to nie jest alternatywa...
Bezawaryjności życzę i gratulację z zakupu


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: przemlin » ndz mar 15, 2015 00:10

Ciekawostka...
W pierwszych trzech latach auto zrobiło 170 tyś...
Temat do zamknięcia.Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

VW Passat 1.9 tdi 2001r 12900zł Gdańsk

Post autor: RobsonVW » ndz mar 15, 2015 00:31

przemlin pisze:.No i plastyki w środki brak zadrapań nie to co w vw...podrapane.
nagły zwrot akcji :

grin:
przemlin pisze:Jedyne co wkurza w tym aucie to plastyki , takie jakieś, bez polotu,
domyslam się że 17 to cena auta, jesli tak to trochę głupio porownywać skodę za 17 tyś do passata za 12 tyś.


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości