***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
kw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1336
Rejestracja: pn maja 03, 2010 17:23
Lokalizacja: Wrocław
Auto: BMW 330i
Silnik: B48

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: kw » śr wrz 30, 2015 08:47

BartMajsterPL pisze:Do 15 klocków kupie jakiegoś zadbanego ARL ?
Szukaj, wysoka cena nie zawsze świadczy o dobrym stanie, czasami porostu jakiś parszywy handlarz szuka głupszego od siebie, żeby upchnąć podpicowane zwłoki.
BartMajsterPL pisze:Zapomniałem dodać że rozmyślam jeszcze nad Alfą romero 147 po lifcie 1.9 150 koni diesel ;)
Silnika fajny, reszta wg gustu.


Było: Polo 86c2f 1.0 LPG
Był: Golf 1.9 TDI ALH
Była: BMW E91 318d + chip
Jest: BMW F30 318d + chip, BMW G20 msport 258 ps

Awatar użytkownika
BogeRYL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: ndz wrz 21, 2014 15:40

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: BogeRYL » śr wrz 30, 2015 11:40

BartMajsterPL pisze:Do 15 klocków kupie jakiegoś zadbanego ARL ?
Bart odezwij się do mnie a najlepiej przyjedź obejrzeć, mam na sprzedaż naprawdę zdrowego ARL z realnym przebiegiem 109tyś za 14.
moja aukcja: http://allegro.pl/golf-iv-150ps-orygina ... 02363.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » śr wrz 30, 2015 12:26

BogeRYL pisze:zdrowego ARL z realnym przebiegiem 109tyś za 14
serio taki przebieg ? jakieś dokumenty potwierdzajace na to masz ?


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

BartMajsterPL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz wrz 27, 2015 02:20

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: BartMajsterPL » śr wrz 30, 2015 14:24

Panowie wiecie może coś na temat alfy 147 z tym silniczkiem ? Wiadomo jakie są historie na temat alf ;) W planach miałem również bmw e39 530i lecz ta opcja już odpada .. oklepane samochody i ciężko znalezc cos dobrego co nie bylo palone przy wiejskiej remizie ;)



Awatar użytkownika
BogeRYL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: ndz wrz 21, 2014 15:40

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: BogeRYL » śr wrz 30, 2015 14:40

VW_seller pisze:
BogeRYL pisze:zdrowego ARL z realnym przebiegiem 109tyś za 14
serio taki przebieg ? jakieś dokumenty potwierdzajace na to masz ?
to trzeba przyjechać obejrzeć i przejechać się, nie wchodzę w szczegoly na forum.



Awatar użytkownika
BogeRYL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: ndz wrz 21, 2014 15:40

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: BogeRYL » śr wrz 30, 2015 14:44

BartMajsterPL pisze:Panowie wiecie może coś na temat alfy 147 z tym silniczkiem ? Wiadomo jakie są historie na temat alf ;) W planach miałem również bmw e39 530i lecz ta opcja już odpada .. oklepane samochody i ciężko znalezc cos dobrego co nie bylo palone przy wiejskiej remizie ;)
Przy takiej kwocie oraz rocznikach tych samochodów nie możesz liczyć na "salonówkę" te samochody swoja pierwsza, drugą i niektóre trzecią młodość przeżyły.



BartMajsterPL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz wrz 27, 2015 02:20

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: BartMajsterPL » śr wrz 30, 2015 15:07

Oczywiście że sie z Tobą zgadzam no ale taki urok kupowania używanego auta ;) Ale z tego co widze ceny tych alf są od 13 do 17 tyś .. roczniki 2005-2006 ciekawi mnie skad takie ceny za takie roczniki , silniki jtd z tego co czytam są dobre i nie dość tego 147mka uchodzi za udany egzemplarz



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » śr wrz 30, 2015 15:11

BogeRYL pisze: to trzeba przyjechać obejrzeć i przejechać się, nie wchodzę w szczegoly na forum.
a co tu do ogladania ? mój ma z 500 tysi i wyglada podobnie do twojego z 4 x mniejszym przebiegiem , masz kwity potwierdzajace przebieg ?? 1 własciciel od nowosci ?
nie uwierze w ten przebieg ,takich aut już niema


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
BogeRYL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: ndz wrz 21, 2014 15:40

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: BogeRYL » śr wrz 30, 2015 15:17

VW_seller pisze:
BogeRYL pisze: to trzeba przyjechać obejrzeć i przejechać się, nie wchodzę w szczegoly na forum.
a co tu do ogladania ? mój ma z 500 tysi i wyglada podobnie do twojego z 4 x mniejszym przebiegiem , masz kwity potwierdzajace przebieg ?? 1 własciciel od nowosci ?
nie uwierze w ten przebieg ,takich aut już niema
Mi akurat nic nie zrobisz nie wierząc w ten przebieg :) nie mam ochoty strzępić klawiatury na udowadnianie swojej racji, papiery odpowiednie mam, ale kupić chyba nie chcesz co?

Co do unikalności to się zgadzam, samochodów z tym rocznikiem oraz takim przebiegiem po prostu nie ma :)



Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2351
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: herbu » śr wrz 30, 2015 15:36

BartMajsterPL pisze:Ale z tego co widze ceny tych alf są od 13 do 17 tyś .. roczniki 2005-2006 ciekawi mnie skad takie ceny za takie roczniki , silniki jtd z tego co czytam są dobre i nie dość tego 147mka uchodzi za udany egzemplarz
Silnik JTD w 147 to chyba najlepsza rzecz jaka w nim jest :) Ale i tak to dość tanie, oryginalne auto, którym można się zainteresować. Na plus na pewno silnik, wygląd, wnętrze (ale nie jego przestronność). Na minus zawieszenie, osprzęt. W rankingach niezawodności ten model okupuje ostatnie miejsca, może trochę niesłusznie, co też ma swoje odbicie w cenach rynkowych. Ogólnie auto nie jest złe - za te pieniądze to całkiem ciekawa oferta, o ile się komuś podoba, bo jak dla mnie to auto nijak nie pasuje do faceta. Co innego do kobietki... Ale to już moje osobiste wywody i proszę się tym nie sugerować :)


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
BogeRYL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: ndz wrz 21, 2014 15:40

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: BogeRYL » śr wrz 30, 2015 15:53

Bart jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą, przedzwoń ze względu na forumowicza na pewno dogadamy się co do ceny.
Gdybyś chciał fele na lato, osobno sprzedaje: http://olx.pl/oferta/felgi-17-schmidt-r ... ah99B.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Autko prezentuje się na nich wyjątkowo, co do ich ceny również na pewno się dogadamy.
Byłbym zapomniał samochodzik ma zrobiony program w renomowanej firmie 180ps 390nm oczywiście z możliwością za darmo sciągnięcia programu.

Naprawde samochodzik nie był pałowany, dbałem jak mogłem.
Sprzedaję ponieważ przesiadam się do golfa VI i tam rozpocznę grubszy projekt.



daniel23584
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: sob sie 06, 2011 11:38

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: daniel23584 » śr wrz 30, 2015 16:26

BogeRYL, toz to dopiero silnik dotarty :hmm:


ALH -> 205 -> soft

lg1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 20:16

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: lg1984 » pn paź 05, 2015 23:59

Potrzebuje porady... lepiej kupic Paska B5FL 2005r czy Paska B6 tez 2005r. Podobno do 20 tysi takiego B6 mozna spokojnie kupic, za B5FL z 2005 trzeba dac ok 18 tys wiec dokladam ok 2 tys i mam co prawda rocznikowo nie nowsze ale w nowej budzie... tylko jak ostatnio jezdzilem po komisach zeby sie rozejrzec i gadalem z wlascicielami to prawie wszyscy twierdza ze lepiej kupic B5FL. Jakie jest wasze zdanie?



Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2351
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: herbu » wt paź 06, 2015 06:24

lg1984 pisze:Potrzebuje porady... lepiej kupic Paska B5FL 2005r czy Paska B6 tez 2005r. Podobno do 20 tysi takiego B6 mozna spokojnie kupic, za B5FL z 2005 trzeba dac ok 18 tys wiec dokladam ok 2 tys i mam co prawda rocznikowo nie nowsze ale w nowej budzie... tylko jak ostatnio jezdzilem po komisach zeby sie rozejrzec i gadalem z wlascicielami to prawie wszyscy twierdza ze lepiej kupic B5FL. Jakie jest wasze zdanie?
Wg. mnie również lepiej kupić B5FL. Z prostego powodu - B5 kupisz na pewno w lepszym stanie, tańsze, mniej skomplikowane, tańsze w eksploatacji, mniej awaryjne. B6 za niską cenę nie będzie dobre. Kumpel z pracy sprzedał nie tak dawno B6 z 2005 i wziął za niego 23 tys. a nie był wcale w dobrym stanie.


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości