***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: doggie » wt lis 21, 2017 16:13

nie napisałem że wszystkim kobietom się podoba



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Craash » wt lis 21, 2017 17:46

herbu pisze:
Craash pisze:Pany, jakie auto do 25-27 tysięcy maks już na gotowo?
Craash pisze:Auto ma być dla kobiety.
Kup jej Polo, a 20 tys, które Ci zostanie daj jej na zakupy - na pewno będzie z takiego układu bardziej zadowolona :helm:

No ale jeśli już musi być wydana pełna kwota, to ja mam takie propozycje, choć jeszcze fajnie jakbyś określił jaki silnik - diesel, benzyna?

- Auris - jest tego sporo po flotach, za 20 tys. kupisz rocznik 2010 (i nie ma co marudzić, że po flocie, bo te auta są w dużo lepszym stanie niż prawie wszystkie od handlarzy. Sam od lat już wybieram tylko poflotowe i jak na razie się nie zawiodłem. Ale to już temat na inną rozmowę)
- Astra IV - podobnie jak wyżej - auto po flocie możesz mieć w tych pieniądzach z 2013 roku
- Alfa MiTo - to się pewnie kobiecie spodoba
- Fiat Bravo/Lancia Delta - fajne auto, choć to Fiat i jakość wykonania ma taką sobie, choć mechanicznie jest ok
- Honda Jazz, Civic
- Kia ProCeed
- Suzuki Swift, Mini- choć jak dla mnie to za drogie auta w stosunku do tego co oferują. Ale modne, a za to się płaci
- Leon
- Volvo C30
Volvo C30 aktualnie jeździ i ma być nowe auto, bo to już jechało dwa razy na lawecie i go nie chce. Pechowo, bo jak ja nim jeżdżę to wszystko działa idealnie. Pierwsza laweta, bo padl czujnik położenia wału, a drugi raz spalił się alternator.
Mini odpada, bo jeździła i nie podoba się jej.
Właśnie myślałem o Civicu Ufo, ale jak sobie pomyślę o rdzy to odpada. Szkoda, bo można kupić dobrze wyposażone auto z takim budżetem. O Astrze IV też myślałem. Ładne, nowoczesne auto. Leon II przy Astrze w sumie blado wypada, ale konstrukcyjnie też jest starszy. Mito wedle opinii za bardzo kobiece. :helm:
Aurisem jechałem i mi się nie podoba. Można kupić dobrze wyposażony, sam w sobie jest bezawaryjny, ale jest strasznie nijaki.
Koledzy tutaj jeszcze wspominali o Altei. Nie podoba się jej.
Dzięki za propozycję. :pub: Im więcej kasy tym większy problem z kupnem auta. :panna:


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: dreyfus » wt lis 21, 2017 19:36

Craash pisze:Auto ma być dla kobiety.
Aurisem jechałem i mi się nie podoba.Im więcej kasy tym większy problem z kupnem auta. :panna:
To auto w końcu ma być dla kobiety czy Tobie się podobać? :pub: co do kupna auta za większą kasę tak już jest im droższe tym bardziej opłaca się kombinować bo są większe zyski z przekrętów :bajer:



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Craash » wt lis 21, 2017 19:59

Ja mam decydujący głos, chociaż w tym. :helm: Tak więc mi też musi się podobać. :D
Dokładnie tak jak mówisz. Przy tanich autach jakieś grube kombinacje nie mają powoli sensu, bo są mało opłacalne.


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

lose226
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: wt lis 07, 2017 07:44
Auto: VW Golf 7.5

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: lose226 » wt lis 21, 2017 22:07

aurisowi brakuje dynamiki, przynajmniej przy silniku 1.6 benz. Ponadto jest prowadzona bardzo wysoko deska rozdzielcza, co mi nie odpowiada. Samochód bardzo podobny jakościowo do golfa



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: dreyfus » wt lis 21, 2017 22:11

lose226, mając vectrę po co się tu rejestrowałeś? :bigok:



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: doggie » wt lis 21, 2017 22:48

dreyfus pisze:lose226, mając vectrę po co się tu rejestrowałeś? :bigok:
a ty znowu to samo :spam: przecież masz passata, po co tu jesteś?



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: dreyfus » wt lis 21, 2017 22:57

Ciebie nie pytałem :bajer: a jego zapytałem z ciekawości, nie mogę? Nie mam już golfa ale auto z grupy vag na zloty jeżdżą ino golfy? Czy ja swoim paskiem też wjadę? A on vectrą nie? I Ty swoim autem zresztą też?



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: doggie » wt lis 21, 2017 23:07

Ehhh szkoda komentować....dziecinada, nie komentuj czegoś o czym nie masz pojęcia, nie masz pojęcia ile i jakie mam auta więc skończ pier.dolić farmazony



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: dreyfus » wt lis 21, 2017 23:31

To Ty komentujesz coś co do Ciebie skierowane nie było tak czy nie? Zapytałem go z czystej ciekawości dlaczego się tu zarejestrował bo ja mając vag-a nie rejestruje się na forum opla... A Ty masz pojęcie ile i jakie auta mam? To Ty wrzuć na luz, czy znowu bezpodstawnie dasz mi ostrzeżenie bo się ośmieliłem odezwać do jaśniepana?



Awatar użytkownika
Barton_
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: śr sty 14, 2015 13:18
Lokalizacja: Tu i Tam

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Barton_ » śr lis 22, 2017 09:13

Dziewczęta, poluzujcie gumy w majtach. Złość piękności szkodzi.
Nie ma obowiązku posiadania VAGa czy Golfa aby się tu zarejestrować. Nie ma obowiązku zaspokajania czyjejś ciekawości. Zbytnia ciekawość jest postrzegana jak wścibstwo.

Cieszcie się słońcem zza okna i faktem, że mamy kolejny piękny dzień.
Pis ent lof bejbe.


________________________
Wysłane ze schabowego przy użyciu widelca.

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: dreyfus » śr lis 22, 2017 10:01

Barton_, Nie ma obowiązku oczywiście, zapytałem z ciekawości skoro ta ciekawość była zbytnia to przepraszam, jestem zdania, że kto pyta nie błądzi ale jak widać nie do końca :pub:



Awatar użytkownika
silver
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: czw lis 17, 2011 13:16

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: silver » śr lis 22, 2017 10:30

Z tych podanych wyżej japończyków ufo nie polecam, chyba że tą po lifcie. W przedliftowej rdza podwozia, stukające zawieszenie, skrzypiący pedał sprzęgła i wnętrze. Miałem z pl salonu z przebiegiem 70 tyś km i dość szybko sprzedałem. Auris jest za to jak już ktoś napisał kompletnie nijaki.


Moje MK4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=439313" onclick="window.open(this.href);return false;

jan1966
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 806
Rejestracja: pn sie 10, 2015 13:20

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: jan1966 » śr lis 22, 2017 16:43

Witam , co sądzicie o golfie v z silnikiem 2,0 fsi 150km , a może inny motor , ale zależało by mi na dynamice



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości