Golf IV 1.4, 2002, 8700 zł Oława

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Regulamin działu
1. Przed założeniem tematu prosimy o zapoznanie się z zasadami zakładania tematów w tym dziale: REGULAMIN Posty nie spełniające tych kryteriów będą notorycznie kasowane lub przenoszone do zsypu a użytkownicy upominani ostrzeżeniami

2. Zakładaj nowy temat tylko w przypadku gdy prosisz o ocenę konkretnego pojazdu lub grupy pojazdów zgodnie z zasadami:
a) W jednym temacie pytamy tylko i wyłącznie o tę samą markę, model i typ do ceny z góry ustalonej po to aby wyeliminować połączenie w temacie np. Citroena z Volkswagenem czyli "poplątanie z pomieszaniem", przykładowy wzór tematu na konkretny egzemplarz: model/typ, silnik, rocznik, cena, miasto
b) W przypadku prośby o ocenę kilku egzemplarzy danego modelu należy tytułować temat zgodnie z przykładem: model/typ, silnik, w cenie do ... /górny pułap cenowy/
c) W przypadku zmiany omawianego samochodu w temacie należy zmodyfikować opis tematu czyli wejść w edycję swojego pierwszego postu

3. Jeśli nie masz konkretnego auta do oceny a pytania odnośnie wyboru auta/silnika zadaj pytanie w tematach podwieszonych jak ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady*** lub w tym Co kupić - benzynę, diesla a może LPG? lub w pozostałych

Postprzez wesol » So sty 13, 2018 20:45

Tak to się zgadza. Japońce są dopracowane technologicznie. Tylko kolizja lub rdza może je uśmiercić. A przynajmniej te fotki z tamtej epoki. W sumie to i taki golfik 4 z TDI agr też nie do zabicia. Tyle że myślę że w golfie dużo łatwiej o ulepszenia czy zaoranca jak toyke. Tyle że ta łatwość naprawy i diagnostyki kusi mnie do vagow.

SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP oraz touran bls+
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy

Online: 89d 4h 30m
Auto: sharan i G4 i touran
Silnik: AUYASZ

Postprzez kwadrat » N sty 14, 2018 11:07

Wtrące się, chodź rozmowa już od dłuższego czasu nie na temat.
doggie ma rację. Średnie spalanie jest to spalanie 50% miasto, 50% trasa, z ewentualną przewagą któregoś z nich. Spalanie po mieście, to spalanie tylko po mieście, a spalanie pozamiejskie to spalanie tylko w trasie. Przecież zawsze tak się podaje spalanie i nie wiem po co w ogóle ta dyskusja.
dreyfus napisał(a):Dla ciebie ja jeżdżę tylko po mieście przez ostatnie 10 baków to dla mnie średnie jest jakie? Mieszane?
Jeśli jeździsz tylko po mieście, to spalanie masz "miasto"

kwadrat
Forum Master
Forum Master

Online: 31d 18h 30m
Auto: Golf IIGT Polo9N TDI
Silnik: 2.0GTI

Re: Golf IV 1.4, 2002, 8700 zł Oława

Postprzez doggie » N sty 14, 2018 23:57

Daj spokój za 10 tys to z 99 roku 1,8T kupisz z fotelami sportowymi z 150 koniami pod maską, z klimą automatyczną

Choć to dobry silnik ale nie jest wcale taki niezawodny
- pękające kolektory
- pękające turbosprężarki
- pękające i wypalające się zawory
- pękające głowice
- wypalające się uszczelki pod głowicą

jak "dobrze" kupisz to koszty mogą być wyższe niż w niejednym dizlu

doggie
V.I.P.
V.I.P.

Online: 75d 22h 43m
Auto: inne