***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
kw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1336
Rejestracja: pn maja 03, 2010 17:23
Lokalizacja: Wrocław
Auto: BMW 330i
Silnik: B48

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: kw » czw maja 21, 2015 13:35

VW_seller pisze:wóz dla kobitki która tylko wiadomo umi odpalić i jeździć...
kupuj z ABS :okej:
Ja bym się rozejrzał za pierwszym punto :bigok:


Było: Polo 86c2f 1.0 LPG
Był: Golf 1.9 TDI ALH
Była: BMW E91 318d + chip
Jest: BMW F30 318d + chip, BMW G20 msport 258 ps

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » czw maja 21, 2015 14:17

kw pisze:kupuj z ABS
Ja bym się rozejrzał za pierwszym punto
Nie musi być abs ma to jeździć aby do sklepu 5km i czasem 40km w wiekszosci po wiochach dlatego piękne nie musi być . mieli kiedyś fiata uno i tipo i raczej fiata nie kupią bo się sparzyły . mi się np ta micra podoba ,chyba że renault clio też w sumie mogło by być ,3d czy 5d bez znaczenia.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
krzychu195
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: czw paź 19, 2006 13:51
Lokalizacja: WGS
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: krzychu195 » pt maja 22, 2015 10:30

Twingo poszukaj



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » sob maja 23, 2015 15:41

krzychu195 pisze:Twingo poszukaj
szukam i twingo ale jak narazie same trupy nie warte nawet 300zł a chcą 1500 :panna:


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

lg1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 20:16

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: lg1984 » sob maja 23, 2015 17:49

Wiesz za 1500 to Ty nie oczekuj ze auto bedzie jak z salonu :bajer:



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » sob maja 23, 2015 19:31

przeciez pisałem że wyglad nie ważny może być zgnitek ,technicznie ma być w bdb stanie ,ja wiem że za tyle to nie ma co oczekiwać ale za takie małe auto 1500zł to nie jest mało ...

ale ludzie ogłaszają się że auto technicznie w bdb stanie a na miejscu okazuje sie że to trup .który jezdzi ostatnimi siłami i żeby to jezdziło jak na takie auto przystało trzeba władowac z 3 tyś .a za 3 tyś już można kupić lepsze auto bez dłubania...

nie mam czasu i chęci ale jak bym sie mocno wkur^ił to bym takie coś typu w bdb stanie.... a na miejscu trup od razu gdzieś to zgłaszać żeby ludzie się w końcu nauczyli ,jak trup to na złom i tyle szkoda czasu kogoś na szukanie takich sztrucli.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Repo » ndz maja 24, 2015 13:46

Prawie nikt nie naprawia samochodu specjalnie przed samą sprzedażą, wiadomo że samochód ma być technicznie sprawny, ale zawsze trzeba się liczyć z jakimiś naprawami, jeśli ktoś ma sprawne auto o które dba to raczej go nie wystawia na sprzedaż. Ja jak kupuje samochód to zawsze mam przygotowanego tysiaka na drobne naprawy, m.in na sam początek idą filtry i oleje.

Btw. Kup jakiegoś japończyka typu nissan primera, p10 kupisz w tej cenie i masz silnik na łańcuchu.



iwo88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 26, 2015 11:16

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: iwo88 » śr maja 27, 2015 14:49

może jakaś Corsa?


Najlepszy hotel w Zgierzu :)

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » śr maja 27, 2015 21:29

corsy 2 to szroty


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: WichuTM » śr maja 27, 2015 22:49

a co za 1500zł nie jest szrotem.... Bierz coś co skręca, hamuje i jedzie prosto i ma jak najdłuższe opłaty, im większy tym lepszy, bo przy jakiejś kolizji jest zachowane przynajmniej minimum bezpieczeństwa oraz będzie więcej warte na złomie ;)



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » śr maja 27, 2015 23:52

oplaty nie wazne i tak placa grosze za oc
no ci powiem ze za 800zl kupilem ja golfa 4 sdi w stanie dobrym wiec pisanie ze co nie jest szrotem 1.5k nie jest szrotem ... nie mam pytan . golfy 3 ponizej 3k tez szroty ale ten co ma uwaza sie ze jest lux a to jezdzace trupy sa .
ps . szukalem do 1.5k a znalazlem niby zadbanego polo za 4k . na miejscu niby z wygladu ok . po za szpachla wszedzie i progow brak .silnik trup i na miejscu gosciowi jawnie powiedzialemr to i tamto .obrał sie i zwrocił kase za dojazd i jeszcze przepraszał . myslal ze nast jelenia trafil a tu ups ...


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
daniel.wwe
TDI PoweR
TDI PoweR
Posty: 752
Rejestracja: wt lip 05, 2011 14:04

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: daniel.wwe » czw maja 28, 2015 07:48

Czlowieku z choinki sie urwales? Niezly jestes bajkopisarz :grin: pompy w bdb stanie kupujesz za 100zl, golfy IV za 800zl to za 1500zl znajdziesz pewnie golfa V albo nawet i VI :rotfl:


“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty dla szybkich kierowców”

deskjet
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 25, 2011 20:37
Auto: Golf IV
Silnik: ALH+

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: deskjet » czw maja 28, 2015 08:34

daniel.wwe, :pub: ma 1500 zl a grymasi jakby mial przynajmniej 15000 zl. Bo ten to, tamten znowu tamto... za taka kase to tak jak WichuTM napisal oby jezdzil, skrecal, hamowal. Jako tako wygladal no i nie mial dziur w podlodze zebys nie jechal jak samochodem Flintstonow :grin:


ALH + 205 + CHIP 140KM/318Nm :bigok:

Awatar użytkownika
Piasek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6854
Rejestracja: sob mar 21, 2009 20:57

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Piasek » czw maja 28, 2015 08:59

Bądźmy poważni - za 1500zł to zaczynają się przyzwoite rowery (i miesięczne raty kredytu na 5 lat na przyzwoite samochody) :hmm:


https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=538082&p=7130128#p7130128

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości