VW passat B3 2.0 16v DOHC 9a , 1990r., 2500.

Ogłoszenia pozostałych modeli VW - Polo/Passat/Scirocco/Corrado/Eos/Fox/Garbus/Lupo/Phaeton/Sharan/Tiquan/Touran/Transporter itd.

Moderatorzy: Adek99, palio, VIP

VW passat B3 2.0 16v DOHC 9a , 1990r., 2500.

Postprzez robert_tomalski » N cze 18, 2017 22:37

Posiadam na sprzedaż passata B3 z 1990r, silnik 2.0 16v nigdy nie gazowany, ładnie odpala, pracuje zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku. Samochód odkupiłem od pierwszego właściciela w kraju od 2004r z zamiarem przeszczepu silnika do swojego MK2, ale kiedy obejrzałem go dokładniej to szkoda mi było go rozbierać, tym bardziej że auto nie widziało jakiś pseudo-mechaników, nic nie potrzebnie nie było robione. Niestety nie mierzylem go miernikiem ale śmiało mogę zaryzykować stwierdzenie że jest bezwypadkowy i w ori lakierze. Szyby wszystkie takie same. Posiada hak, klimatyzacje, co prawda do nabicia ale już jest przerobiona na nowy, aktualnie stosowany czynnik. Co prawda znajdzie się kilka rzeczy do zrobienia ale napewno jest to dobra baza pod dalsze mody, wnętrze praktycznie idealne, fotel kierowcy także. Opłaty ważne do grudnia, cena jaką mnie interesuje to ok.2500-3000zl.
Zapraszam do kontaktu i oględziny na żywo, Olsztyn koło Częstochowy, Śląskie.
515-972-075ObrazekObrazekObrazek
robert_tomalski
Nowicjusz
Nowicjusz

Online: 12h 56m
Auto: VW Golf II
Silnik: 1.8 RP

Powrót do Pozostałe ogłoszenia innych modeli VW