Teraz jest Pt sty 19, 2018 07:14

Nowości Nowości dla forum.VWGolf.pl

Mapa strony forum.VWGolf.pl » Dział : forum.VWGolf.pl

Wszystko o VW, nie tylko o Golfach.

Golf GTI mk7 (też z USA) - kilka pytań

Witam wszystkich,

chciałbym zakupić Golfa GTI VII (najprawdopodobniej z USA)
Interesuje mnie jedynie wersja Performance, 4 drzwiowa z DCC, Manual.

Wiem już gdzie i jak sprawdzić VIN, sprawdzam zdjęcia przed ewentualną naprawą i pytam o to na jakich częściach było to robione i czy są na to rachunki.

Bardzo zastanawia mnie kwestia części gdyby coś się z autem działo. Czy w europie nie będzie z tym problemu? Czy nasze europejskie części bez problemu tam pasują? ...
Czytaj więcej : Golf GTI mk7 (też z USA) - kilka pytań | Wyświetlone : 18 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Chcę kupić auto

O1 Zmiana klimatyzacji jednostrefowej na dwustrefową

Temat z jakim się jeszcze nie spotkałem.

Mianowicie czy istnieje fizyczna możliwość założenia klimatyzacji dwustrefowej zamiast jednostrefowej??

Czy idzie to jakoś ogarnąć bez większych modów?

Z góry dzięki za każde info
Czytaj więcej : O1 Zmiana klimatyzacji jednostrefowej na dwustrefową | Wyświetlone : 19 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Klimatyzacja

dodanie tempomatu

Hej !

Pacjent Golf VI GTI 2010r DSG. Rozebrałem kolumnę wszystko aby dostać się do modułu. Okazało sie że chyba mam nowszy "mały moduł" i manetki są zespolone. Sprawdziłem VCDS czy moduł zakoduje tempomat i okazało się że tak. Mam MFA i multifunkcję też, sterownik przyjmuje kodowanie i wyrzuca błąd (brak sygnału z kolumny kierowniczej = nie ma zamontowanej jeszcze manetki). Wklejam pod spodem fotki jak wszystko rozebrane żeby każdy sobie po swojemu obczaił. Pytanie ...
Czytaj więcej : dodanie tempomatu | Wyświetlone : 19 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Elektryka

Problem z kluczykiem

Witam, ostatnio kupiłem VW Bore i z racji tego że jego kluczyk z pilotem był podrapany postanowiłem wymienić obudowę i kupiłem nową. Miałem zaokrąglone przyciski a kupiłem kwadratowe. Po przełożeniu tej zielonej płytki i włożeniu nowej baterii pilot nie działa. Drzwi otworzyłem kluczykiem manualnie i po włożeniu do stacyjki załącza się alarm. I teraz mimo otwartego samochodu jest dalej aktywny alarm, bo auta nie mogę zamknąć. Aha i mam tylko jeden kluczyk z pilotem. Jest ...
Czytaj więcej : Problem z kluczykiem | Wyświetlone : 36 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Elektryka

Tryb Awaryjny pedału gazu

Siemka. Problem polega na trybie awaryjnym. Błąd czujnik2 pedała przyspieszenia za wysoki.
3 pedały kupione, przepustnica się adaptuje. Wtyczka w podszybiu sprawdzana kontaktem zapsikana. Komputer grzany w domu nadal nic. Pomóżcie już tak mam z 3 miesiące :rozpacz: 2.8 4 motion 204 km 2000rok
Czytaj więcej : Tryb Awaryjny pedału gazu | Wyświetlone : 28 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Benzyna

Kupno Golf V GTI 2.0 TFSI 200KM

Witam. Chcialbym się was poradzić otóż planuje kupić Golfa 5 GTI TFSI 200KM benz z 2008 r. w niemczech.. auto ma 153 tys przebiegu z czego przy 147 tys km został wymieniony kompletny rozrząd.. Pytalem sie mechaników w Polsce o silnik i odradzają mi zdecydowanie kupno auta z tym sinikiem bo jest dosc awaryjne. Z kolei inni mowią że jak dbasz tak masz... i już sam nie wiem.. pakować sie w auto za 9000 euro ...
Czytaj więcej : Kupno Golf V GTI 2.0 TFSI 200KM | Wyświetlone : 35 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Chcę kupić auto

Golf mk4 1.9tdi 90km 1998r

Witam. Proszę o wycenę mojego gulfa :)
golf mk4, 1.9tdi 90km(ALH), highline 1998r, 240tys przebiegu(licznikowo :P )

Z wyposażenia: centralny zamek(dołożony klucz scyzoryk), szyby i lusterka w prądzie, climatronic, światła przeciwmgłowe, spryskiwacze reflektorów, ABS, grzane przednie stołki, czujnik deszczu, fotochromatyczne wsteczne lusterko, immobilizer, trójramienna kierownica, podłokietnik.
Gwint tuning art, koła zima(fabryczne avus 15" z oponami 195/65) lato(aez simas 17" ...
Czytaj więcej : Golf mk4 1.9tdi 90km 1998r | Wyświetlone : 30 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Wyceny

Regulacja podnoszenia i opuszczania fotela.

Witam serdecznie , mam zapytanie jak demontuje się tą wajche od podnoszenia fotela i ten mechanizm ?? Mam problem gdyż mój fotel podnosi sie tylko tak jakby o 1 stopien i opuszcza ,nastepnie cos sie blokuje i nie da się podniesc wyzej ani opósić ,przypuszczam ze coś z mechanizmem typu blaszki się wygieły lub pękły.

Zaznaczone kolorem niebieskim. Obrazek
Czytaj więcej : Regulacja podnoszenia i opuszczania fotela. | Wyświetlone : 40 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Wnętrze i Nadwozie

Golf IV - problem z odmą

Witam .. jak chyba każdy kto ma 1.4 zna ten problem i chyba nikt niestety nie znalazł rozwiązania problemu zamarzającej odmy...
Do pracy mam 8km i w zimie po prostu nie ma się jak dogrzać - więc zamarza......
Teoretycznie jakby silnik szybciej się zagrzał jest szansa że wszystko by odparowało i nic nie zamarzło... teoretycznie.
Czytałem już o "podrzewaczach" , udrażniaczach, na przeróbkach korka oleju kończąc... ale tak się zastanawiam czy jeśli by przysłonić wlot ...
Czytaj więcej : Golf IV - problem z odmą | Wyświetlone : 38 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Techniczne

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 2548457 • Liczba tematów: 169408 • Liczba użytkowników: 162275